Premiérový veľtrh BUS SHOW 2018 zatvoril svoje brány
V areáli firmy TURANCAR v Nitre sa od 5. do 7. júna 2018 konal veľtrh BUS SHOW Nitra 2018. Ojedinelý a na Slovensku špecifický projekt, na ktorom sa predstavili najnovšie vozidlá a príslušenstvo pre autobusovú dopravu.
Pondelok, 11. jún 2018,olala
Na veľtrhu, s podtitulom "Zdravá doprava," boli zastúpené autobusy s konvenčným, ale aj alternatívnym pohonom, autokary, elektrobusy, minibusy, výrobcovia, či predajcovia príslušenstva, odbavovacích a informačných systémov, ktoré sú určené práve pre autobusovú dopravu.

Prvý deň, 5.6.2018 veľtrhu predchádzala konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“, ktorú organizovala konzultačná firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services a ktorá nadväzuje na svoju českú verziu ako tradičného sprievodcu programu pražského veľtrhu Czechbus.

Veľtrh splnil očakávania organizátorov. Experimentálne zasadenie úvodného veľtrhu BUS SHOW do areálu a priestorov firmy TURANCAR sa ukázalo ako dobrý nápad. Síce dostatočná výstavná plocha, ale ambície expanzie rozhodli, že sa budúci rok veľtrh presunie na výstavisko Agrokomplex. BUS SHOW pokračuje, výstavné plochy si už rezervovali viacerí vystavovatelia a chce sa stať akceptovanou autobusovou udalosťou pre slovenských, ale aj českých autobusárov.

BUS SHOW 2018 v úvodnej fotogalérii:

Nazad