BUSportal - Technika / Veľtrhy a výstavy
UITP Summit v Štokholme bol podľa organizátorov zatiaľ najväčší v histórii.
Streda, 26. jún 2019,olala
Ôsmy Busworld Turkey sa vracia ku svojim koreňom a uskutoční sa opäť v Istanbule. Aj keď sa Izmir ukázal ako veľmi zaujímavé mesto s pozoruhodnými výstavnými priestormi, je jasné, že medzinárodná výstava ako Busworld Turkey patrí do Istanbulu.
Piatok, 21. jún 2019,olala
Scania na UITP 2019 Global Public Transport Summit v Štokholme predstavila udržateľné riešenia pre verejnú dopravu, ktoré riešia výzvy, ktorým budú musieť čeliť svetové mestá.
Štvrtok, 13. jún 2019,olala
IVECO BUS na UITP v Štokholme prezentuje svoje ekologické riešenia, ktoré už teraz spĺňajú aktuálne platné normy zaoberajúce sa prechodom na nové energie.
Streda, 12. jún 2019,olala
Volvo Buses rozširuje svoju ponuku elektrifikovaných autobusov o plne elektrický kĺbový autobus pre tichú a vysokokapacitnú prevádzku bez emisií - Volvo 7900 Electric Articulated.
Utorok, 11. jún 2019,olala
Mercedes-Benz sa na Kongrese Medzinárodnej asociácie verejnej dopravy (UITP) sústredí na plne elektrický nízkopodlažný mestský autobus eCitaro, komplexný systém e-mobility a inovatívne digitálne služby.
Piatok, 31. máj 2019,olala
Volvo Buses v Štokholme odprezentuje najnovšie informácie z oblasti vlastného vývoja e-mobility pre transformáciu miest.
Streda, 29. máj 2019,olala
Tri ocenenia za udržateľnosť pre 9 kandidátov. Ceny budú odovzdané víťazom na slávnostnom večeri 17. októbra 2019, deň pred začiatkom Busworld Europe, ktorý sa bude po prvý raz, po 24 edíciách v Kortrijku, konať v Bruseli.
Utorok, 28. máj 2019,olala