BUSportal - Technika / Veľtrhy a výstavy
Španielsky výrobca INDCAR, tri roky po predstavení prvého Next, vystaví svoju novú verziu tohto modelu minibusu, vybavenú motorom DAF.
Utorok, 26. september 2017,olala
Nová Setra TopClass S 531 DT spája dve tradičné hodnoty značky: maximálny komfort a maximálna nákladová efektívnosť. Predstavuje najvyššiu kvalitu luxusu pre exkluzívne zájazdy.
Pondelok, 25. september 2017,olala
Krátke video zo švédskeho Mantorp Park. Účastníkmi Coach Euro Testu 2017 a zároveň kandidátmi na prestížne ocenenie "Coach of the Year 2018" boli: Irizar i8, Iveco Evadys, Neoplan Tourliner, Mercedes-Benz Tourismo, Scania Interlink HD a VDL FDD2.
Piatok, 22. september 2017,olala
Mercedes-Benz príchodom autobusu Citaro hybrid otvára novú kapitolu vývoja pohonných systémov mestských autobusov. Prvýkrát na svete sa hybridná technológia ponúka ako doplnkové vybavenie pre širokú škálu mestských autobusov so vznetovými a plynovými motormi, a nie vo forme samostatných modelov.
Streda, 20. september 2017,olala
Solaris Bus & Coach vo svojom stánku vystaví tri vozidlá. S nízkymi, aj nulovými emisiami, ale tiež vozidlo s konvenčným pohonom.
Utorok, 19. september 2017,olala
Čínsky výrobca elektrických autobusov BYD na veľtrhu predstaví nové trendy svojho vývoja. Okrem iného to bude aj európska premiéra prvého autobusu, ktorý vyrobil v Európe, vo svojom novom maďarskom závode v Komárome.
Utorok, 19. september 2017,olala
Čo pripravil a predpremiérovo odprezentoval Daimler Buses na akcii "Preview Busworld Europe 2017"? Okrem premiér zájazdových autokarov Mercedes-Benz Tourismo RHD a Setra TopClass S 531 DT to budú aj mestské premiéry: Mercedes-Benz Citaro hybrid a minibus Sprinter City 45.
Pondelok, 18. september 2017,olala
Veľtrh Busworld 2017 v Kortrijku sa stane svedkom ďalšej významnej udalosti pre IVECO BUS, ktorý tu vo svetovej premiére predstaví svoje úplne nové vozidlo Crossway Low Entry Natural Power.
Pondelok, 18. september 2017,olala