BUSportal - Technika
BYD dodal svoj prvý elektrický autobus na maďarský trh. Slávnostné odovzdanie 12 metrového ebusu sa konalo tento týždeň v Šalgotarjáne.
Piatok, 14. december 2018,olala
Nezáleží na tom, aké zlé je jesenné počasie. Autobusy Mercedes-Benz a Setra s inovatívnou svetelnou technológiou zvyšujú aktívnu bezpečnosť a vždy, aj za zlých poveternostných podmienok, zabezpečujú dobrú viditeľnosť.
Štvrtok, 13. december 2018,olala
Posledný deň tohto roka sa končí partnerstvo medzi Mercedes-Benz a Nemeckou futbalovou asociáciou (DFB).
Utorok, 11. december 2018,olala
Zamestnanci spoločnosti Iveco CR zarábajú mzdy, ktoré sú výrazne nad priemerom Českej republiky. Od apríla budú dokonca zvýšené v priemere o 9%.
Utorok, 11. december 2018,olala
Pravdepodobne prvý energetický sklad v Európe s využitím batérií elektrických autobusov Volvo. Batérie z elektrickej autobusovej linky 55 v Göteborgu dostávajú druhý život na ukladanie slnečnej energie.
Pondelok, 10. december 2018,olala
BYD odovzdal svoje prvé elektrické autobusy vyrobené vo francúzskom závode v Allonne.
Pondelok, 10. december 2018,olala
Škoda Transportation predstavila v rámci slávnostnej akcie v nemeckom meste Chemnitz prvú z celkovo štrnástich nových moderných električiek ForCity Classic. Ide o obojsmerné, 100% nízkopodlažné vozidlo s nerezovou skriňou.
Piatok, 07. december 2018,olala
Medzinárodný tender na obnovu trolejbusovej flotily v Salzburgu vyhral švajčiarsky HESS. Salzburg prevádzkuje jednu z najväčších trolejbusových flotíl v západnej Európe.
Štvrtok, 06. december 2018,olala