BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Má podporiť prirodzenú dynamiku, ktorá s cestovaním autobusmi, vlakmi, loďami či zdieľanými bicyklami súvisí. Na Slovensku, ako aj vo všetkých 14 krajinách Európy, kde pôsobí, dôjde postupne k zmene loga, farby aj fontu písma.
Piatok, 26. január 2018,olala
Niektoré linky mestskej autobusovej dopravy v Nitre budú zabezpečovať vodiči z Ukrajiny. Prvých sedem z nich je od včerajšieho dňa v zácviku pod dozorom skúseného vodiča – kolegu z ARRIVA NITRA.
Štvrtok, 25. január 2018,olala
Už ôsmu sezónu je možné odviezť sa autobusom z Bratislavy za dobrou lyžovačkou na rakúsky Stuhleck. Výborné podmienky pre lyžovanie, bežkovanie, ale aj pestrá ponuka služieb je lákadlom aj pre mnohých obyvateľov Bratislavy a jej blízkeho okolia.
Utorok, 23. január 2018,olala
Berlínsky dopravca BVG, v spolupráci s Adidas Originals, uvádza vlastnú sériu tenisiek s ročnou predplatenou permanentkou na cestovanie v metre, električkách, vlakoch, autobusoch a trajektoch berlínskej dopravnej siete.
Utorok, 16. január 2018,olala
Začiatkom decembra nadviazal autobusový dopravca FlixBus spoluprácu so všetkými kanceláriami s predajným programom AMSBUS. Vďaka tomuto spojeniu si zákazníci zelených autobusov môžu zakúpiť cestovné lístky na viac ako 100 slovenských a 200 českých kontaktných miestach.
Štvrtok, 21. december 2017,olala
Nové cestovné poriadky platné od nedele 10. decembra prinesú cestujúcim na Orave a Liptove viacero pozitívnych zmien. Jednou z nich je aj rozšírenie ponuky spojov z Ružomberka do priemyselnej zóny v Dolnom Kubíne, po novom budú jazdiť každý deň.
Piatok, 08. december 2017,olala
Dopravný podnik Bratislava už po 7. krát vypravuje do ulíc historického centra Bratislavy Vianočnú električku. Sezónu zahájila Mikulášskou jazdou 6. decembra 2017 a previezť sa ňou budete môcť až do 30. decembra 2017. Pre všetkých bude jazdiť zadarmo.
Štvrtok, 07. december 2017,olala
Tie zadefinujú nové štandardy verejnej osobnej dopravy a mali by obsahovať ďalšie rozširovanie SMART agendy v prospech cestujúcich. Okrem autobusov, vlakov a zdieľaných bicyklov do úvahy prichádza aj lodná doprava po vzore veľkých európskych miest.
Piatok, 01. december 2017,olala