BUSportal - Spravodajstvo
Dopravný podnik Bratislava, a. s. (DPB) uzavrel dve zmluvy s českou spoločnosťou SOR Libchavy, spol. s r. o. na dodávku šesťdesiat nových nízkopodlažných autobusov dvoch typov spolu za 17,25 mil. eur bez DPH.
Pondelok, 10. júl 2017,olala
Dopravný podnik v spolupráci s hlavým mestom Bratislava prispievajú k lepšej informovanosti cestujúcej verejnosti osádzaním nových elektronických informačných tabúľ. Prioritou mesta a podniku je aj čistota na zastávkach MHD.
Piatok, 07. júl 2017,olala
Dopravný podnik Bratislava sa rozhodol otvoriť dvere vozidiel MHD pre cyklistov. Robí tak v snahe vyjsť v ústrety cestujúcej verejnosti, ktorá má záujem o prepravu s bicyklom.
Streda, 05. júl 2017,olala
Dopravný podnik Bratislava (DPB) má podpísané prvé zmluvy na nákup nových autobusov, ktorý schválili bratislavskí mestskí poslanci. Spolu ich bude deväťdesiat a na bratislavských cestách by mali byť do konca roka.
Utorok, 04. júl 2017,olala
Do vozového parku Dopravného podniku Bratislava (DPB) by malo pribudnúť 12 až 15 nových električiek. Ich nákup sa plánuje k roku 2020 v súvislosti s predĺžením električkovej trate až na koniec Petržalky.
Pondelok, 03. júl 2017,olala
V užšom výbere EK na podporu z Nástroja na prepájanie Európy je 13 projektov zo Slovenska.
Utorok, 27. jún 2017,olala
Poslanci Bratislavského samosprávneho kraja schválili vstup RegioJetu do Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK).
Pondelok, 26. jún 2017,olala
Podľa primátora Trenčína Richarda Rybníčka cieľom uzatvorenia zmluvy je zvýšenie podielu verejnej dopravy či eliminovanie dopravných zápch v meste.
Štvrtok, 22. jún 2017,olala