BUSportal - Spravodajstvo
Návrhy balíka Európskej komisie, týkajúceho sa mobility, sú príležitosťou na riešenie osobitných potrieb prevádzkovateľov autobusovej a autokarovej dopravy a na uvoľnenie benefitov pre posilnenia tohto odvetvia.
Piatok, 19. január 2018,olala
Dopravný podnik Arriva Nitra, ktorý zabezpečuje mestskú hromadnú dopravu (MHD) v meste pod Zoborom, plánuje v priebehu tohto roka zriadiť desať inteligentných zastávok.
Pondelok, 15. január 2018,olala
Eurofondy smerujú do ciest aj verejnej dopravy. Operačný program Integrovaná infraštruktúra (OPII) je jedným z najúspešnejších programov z hľadiska čerpania európskych fondov.
Streda, 10. január 2018,olala
Česká vláda schválila v pondelok finálnu verziu svojho programového vyhlásenia. Študenti a seniori by mali mať cestovné na vlak zadarmo.
Utorok, 09. január 2018,olala
Všetky deti s trvalým a prechodným pobytom v meste Lučenec, ako aj žiaci navštevujúci základné školy v tomto meste, môžu počas aktuálneho roka využívať mestskú hromadnú dopravu zadarmo.
Pondelok, 08. január 2018,olala
Záujem o zavedenie systému zdieľaných bicyklov má podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Arriva Lászlóa Ivana viac než desať slovenských miest.
Pondelok, 08. január 2018,olala
Počas konania pondelňajšieho novoročného programu a vítania roka 2018 na Námestí SNP budú približne v čase od 16.00 do 18.00 hod. niektoré vybrané spoje MHD dokonca kapacitne posilnené.
Piatok, 29. december 2017,olala