BUSportal -
V článku Telma a Dakar z 19. januára sme sľúbili, že Vám predstavíme spoločnosť Telma a jej zastúpenie v Slovenskej republike. Každý z nás počul o rôznych technických systémoch, ktoré prispievajú k bezpečnosti prevádzky motorových vozdiel. Jedným z týchto zariadení je retardér...
Utorok, 07. február 2006,olala
Nová správa od TRL a Royal Holloway, University of London, ukázala, že podľa prieskumu sú štyria z piatich respondentov (81%) otvorení myšlienke autonómnych vozidiel (AVs) na britských cestách.
Piatok, 18. august 2017,olala
Platnosť ročných cestovných lístkov-SeniorPasov cestujúcim priebežne končí. Cestujúci si môžu platnosť svojich SeniorPasov, ročných bezplatných cestovných lístkov, predĺžiť už 30 dní pred jej skončením.
Streda, 16. august 2017,olala
Microvast, dodávateľ batériových systémov, dodal vlastný systém pre elektrické autobusy Higer, ktoré zabezpečujú kyvadlovú dopravu na výstave EXPO 2017 v hlavnom meste Kazachstanu, Astana.
Utorok, 15. august 2017,olala
Podľa Kotlebu prebiehajú na úrade aj rokovania s ďalším dopravcom, a to SAD Lučenec.
Utorok, 15. august 2017,olala
Tradičná a populárna súťaž o najlepšiu expozíciu na veľtrhu CZECHBUS vstupuje do ďalšieho ročníka s novým partnerom aj upraveným názvom: ARRIVA GRAND PRIX CZECHBUS 2017.
Pondelok, 14. august 2017,olala
V prístave Xiamen sa nalodilo 200 zájazdových autokarov King Long. Po príchode do Saudskej Arábie budú okamžite uvedené do prevádzky na dopravu pútnikov.
Pondelok, 14. august 2017,olala
Na blížiacom sa Busworld Europe v Kortrijku sa bude opäť súťažiť o prestížne ocenenia Busworld Awards. Tento rok sa o ne uchádza rekordný počet - až dvadsaťjeden vozidiel.
Piatok, 11. august 2017,olala