BUSportal -
Daimler Buses si pripisuje na svoje konto ďalšiu dodávku batériových eCitaro. Štyri vozidlá nedávno odovzdal nemeckému dopravcovi Reutlinger Stadtverkehr (RSV).
Streda, 04. december 2019,olala
Architektonické a dizajnové štúdio Mizzi Studio predstavilo verejnosti koncept elektrického vozidla, ktorý je víziou pre flotily elektrických autobusov na Malte.
Streda, 27. november 2019,olala
jazdia od 1. mája 2009 v prevádzke Dopravného podniku mesta Prešov.
Piatok, 22. máj 2009,olala
V článku Telma a Dakar z 19. januára sme sľúbili, že Vám predstavíme spoločnosť Telma a jej zastúpenie v Slovenskej republike. Každý z nás počul o rôznych technických systémoch, ktoré prispievajú k bezpečnosti prevádzky motorových vozdiel. Jedným z týchto zariadení je retardér...
Utorok, 07. február 2006,olala
V autobusovej, ale aj železničnej doprave, sa každoročne upravujú cestovné poriadky. Tentokrát je jednotným termínom 15. december. SAD Žilina sa týkajú zmeny cestovných poriadkov na linkách v regiónoch Horné Považie, Turiec a Kysuce.
Utorok, 10. december 2019,olala
Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave, objednávanej jednotlivými mestami a samosprávnymi krajmi.
Pondelok, 09. december 2019,olala
SAD Prievidza pripravila pre cestujúcich nevšedné prekvapenie. Nikto z cestujúcich nečakal, že by ich do práce, či školy dnes mohol odviesť netradičný pán šofér – Mikuláš.
Piatok, 06. december 2019,olala
DPB predstavil nové trasovanie liniek, ktoré počíta s ďalšou etapou modernizácie karloveskej radiály a rekonštrukciami na Záhumeniciach, Blumentáli a Americkom námestí v budúcom roku.
Piatok, 06. december 2019,olala