BUSportal -
Vývoj MidCity Electric je ďalším dôležitým krokom v expanzii radu elektrických autobusov s nulovými emisiami VDL Bus & Coach.
Streda, 23. august 2017,olala
Zvýšenie mzdy na včerajšom brífingu konštatovali zástupcovia BSK, autobusovej spoločnosti Slovak Lines, Bratislavskej integrovanej dopravy (BID) i vodiči autobusov.
Streda, 23. august 2017,olala
jazdia od 1. mája 2009 v prevádzke Dopravného podniku mesta Prešov.
Piatok, 22. máj 2009,olala
V článku Telma a Dakar z 19. januára sme sľúbili, že Vám predstavíme spoločnosť Telma a jej zastúpenie v Slovenskej republike. Každý z nás počul o rôznych technických systémoch, ktoré prispievajú k bezpečnosti prevádzky motorových vozdiel. Jedným z týchto zariadení je retardér...
Utorok, 07. február 2006,olala
Deutsche Bahn (DB, Nemecká železnica) prevzala rozhodujúci podiel v najväčšom chorvátskom súkromnom prevádzkovateľovi autobusových služieb.
Streda, 23. august 2017,olala
Transport for London plánuje v londýnskych autobusoch testovanie nových bezpečnostných technológií. Vrátane automatického brzdenia a zvukových výstražných systémov, ako aj opatrení, akými sú nové zrkadlá na zlepšenie výhľadu vodiča.
Streda, 23. august 2017,olala
Široké panoramatické okná a veľkorysý komfort sedenia. Vozidlá ComfortClass značky Setra bodujú u autobusových dopravcov, ako aj u cestujúcich vďaka prvotriednemu komfortu a službám.
Utorok, 22. august 2017,olala
Výroba nového elektrického vozidla bude novou kapitolou úspešnej 70-ročnej histórie VW Microbus. Začne v roku 2022.
Utorok, 22. august 2017,olala