BUSportal - Technika / Veľtrhy a výstavy
Krátke video zo švédskeho Mantorp Park. Účastníkmi Coach Euro Testu 2017 a zároveň kandidátmi na prestížne ocenenie "Coach of the Year 2018" boli: Irizar i8, Iveco Evadys, Neoplan Tourliner, Mercedes-Benz Tourismo, Scania Interlink HD a VDL FDD2.
Piatok, 22. september 2017,olala
Mercedes-Benz príchodom autobusu Citaro hybrid otvára novú kapitolu vývoja pohonných systémov mestských autobusov. Prvýkrát na svete sa hybridná technológia ponúka ako doplnkové vybavenie pre širokú škálu mestských autobusov so vznetovými a plynovými motormi, a nie vo forme samostatných modelov.
Streda, 20. september 2017,olala
Solaris Bus & Coach vo svojom stánku vystaví tri vozidlá. S nízkymi, aj nulovými emisiami, ale tiež vozidlo s konvenčným pohonom.
Utorok, 19. september 2017,olala
Čínsky výrobca elektrických autobusov BYD na veľtrhu predstaví nové trendy svojho vývoja. Okrem iného to bude aj európska premiéra prvého autobusu, ktorý vyrobil v Európe, vo svojom novom maďarskom závode v Komárome.
Utorok, 19. september 2017,olala
Čo pripravil a predpremiérovo odprezentoval Daimler Buses na akcii "Preview Busworld Europe 2017"? Okrem premiér zájazdových autokarov Mercedes-Benz Tourismo RHD a Setra TopClass S 531 DT to budú aj mestské premiéry: Mercedes-Benz Citaro hybrid a minibus Sprinter City 45.
Pondelok, 18. september 2017,olala
Veľtrh Busworld 2017 v Kortrijku sa stane svedkom ďalšej významnej udalosti pre IVECO BUS, ktorý tu vo svetovej premiére predstaví svoje úplne nové vozidlo Crossway Low Entry Natural Power.
Pondelok, 18. september 2017,olala
Daimler Buses organizuje dnes, 14. septembra v Carl Benz Arena Stuttgart, predpremiérovú akciu "Preview Busworld Europe 2017", venovanú novinárom.
Štvrtok, 14. september 2017,olala
Výrobca autobusov Xiamen King Long United Automotive Industry Co., Ltd začína výrobu modelového radu Longwei druhej generácie.
Streda, 13. september 2017,olala