BUSportal - Technika / Veľtrhy a výstavy
Holandský výrobca Tribus predstaví na veľtrhu niekoľko nových produktov. Spolu s nimi elektrický mestský autobus Movitas, ako aj nízkopodlažný Civitas Economy a podlahový systém TrilfexAIR 2.0.
Utorok, 23. júl 2019,olala
V termíne 26.-28. novembra 2019 sa koná 9. ročník stredoeurópskeho veľtrhu autobusov, hromadnej dopravy, garážovej a servisnej techniky - CZECHBUS, tento rok v areáli PVA EXPO PRAHA v Letňanoch.
Utorok, 16. júl 2019,olala
Určite najznámejší distribútor turistických midibusov ISUZU v Česku - TURANCAR CZ, na tohtoročnom veľtrhu predstaví inovovaný model ISUZU VISIGO HYPER a ISUZU NOVO Cabrio.
Utorok, 09. júl 2019,olala
Ako je známe, 9. ročník stredoeurópskeho veľtrhu autobusov, hromadnej dopravy, garážovej a servisnej techniky sa tento rok prvýkrát presúva do areálu výstaviska PVA EXPO PRAHA v Letňanoch. Vystavuje Rošero, aj Scania.
Pondelok, 01. júl 2019,olala
UITP Summit v Štokholme bol podľa organizátorov zatiaľ najväčší v histórii.
Streda, 26. jún 2019,olala
Ôsmy Busworld Turkey sa vracia ku svojim koreňom a uskutoční sa opäť v Istanbule. Aj keď sa Izmir ukázal ako veľmi zaujímavé mesto s pozoruhodnými výstavnými priestormi, je jasné, že medzinárodná výstava ako Busworld Turkey patrí do Istanbulu.
Piatok, 21. jún 2019,olala
Scania na UITP 2019 Global Public Transport Summit v Štokholme predstavila udržateľné riešenia pre verejnú dopravu, ktoré riešia výzvy, ktorým budú musieť čeliť svetové mestá.
Štvrtok, 13. jún 2019,olala
IVECO BUS na UITP v Štokholme prezentuje svoje ekologické riešenia, ktoré už teraz spĺňajú aktuálne platné normy zaoberajúce sa prechodom na nové energie.
Streda, 12. jún 2019,olala