BUSportal - Technika / Predstavujeme
Na nepoznanie sa zmenila vstupná časť areálu plzeňskej Škody Electric medzi Průmyslovou ulicou a hlavnou budovou firmy.
Piatok, 08. september 2017,olala
Zelený vodík pre autobusovú dopravu. Prvý "tram-bus" s vodíkovým pohonom preukazuje inovatívnu zdatnosť Van Hoolu. Dodávka je naplánovaná na koniec roka 2019.
Streda, 06. september 2017,olala
Nederlandse Spoorwegen (Holandské železnice) našli pre svoju holandskú autobusovú dcérsku spoločnosť Qbuzz nového majiteľa. Nový vlastník, Busitalia, nedávno podpísal kúpnu zmluvu.
Streda, 06. september 2017,olala
Elektrický autobus, s využitím energeticky úspornej a inovatívnej technológie, jazdí hladko a takmer úplne ticho, cestujúci majú z jazdy jedinečný zážitok, ktorý sa nedá porovnať s bežným konvenčným autobusom. *VIDEO.*
Utorok, 05. september 2017,olala
Solaris, v ústrety celosvetovým trendom, predstavil nové webové stránky s moderným dizajnom, a viacerými vylepšeniami pre užívateľov.
Pondelok, 04. september 2017,olala
Scania dodá pre verejnú dopravu v Kristiansand, juhozápadne od Oslo, 140 autobusov. Objednávka zahŕňa aj službu Fleet Care, s ktorou Scania nesie plnú zodpovednosť za opravy a údržbu vozového parku.
Pondelok, 04. september 2017,olala
Priekopnícky európsky projekt sa snaží skúmať parametre pre odpočinok vodičov autonómnych vozidiel, ako aj iných emócií, pomocou snímačov tela a kamerového monitoringu.
Streda, 30. august 2017,olala
Mercedes-Benz Future Bus s CityPilot nedávno absolvoval svoju prvú verejnú jazdu na časti trasy najdlhšej európskej BRT ceste v Holandsku. *VIDEO.*
Streda, 30. august 2017,olala