BUSportal - Technika / Predstavujeme
Juhokórejský výrobca Hyundai Motor plánuje v budúcom roku hromadne vyrábať elektrické autobusy ako súčasť masívneho prechodu na elektrické vozidlá.
Streda, 17. máj 2017,olala
Dopravca Stadtwerke Oberhausen sa zúčastňuje na projekte European H2020 Eliptic, ktorého cieľom je ukázať, ako možno šetriť náklady a energiu prostredníctvom elektrifikovanej verejnej dopravy a zároveň ich optimalizovať využitím existujúcej infraštruktúry.
Streda, 17. máj 2017,olala
Krátke video nového autokaru Mercedes-Benz Tourismo, ktorý možno označiť ako evergreen medzi autokarmi.
Utorok, 16. máj 2017,olala
Volvo Buses pokračuje v úsilí o uspokojenie dopytu po riešeniach udržateľnej elektrifikovanej verejnej dopravy. To je hlavné posolstvo spoločnosti na svetovom kongrese a výstave UITP v Montreale 14. - 17. mája.
Pondelok, 15. máj 2017,olala
Americký výrobca elektrických autobusov Proterra oznámil, že v spolupráci s partnermi iniciuje prvý priemyselný autonómny autobusový program.
Piatok, 12. máj 2017,olala
Scania pracuje na niekoľkých projektoch, ktoré majú pomôcť zvýšiť používanie elektrifikovaných vozidiel v mestskej aj diaľkovej preprave. Všetky hybridné vozidlá Scania splňujú emisnú normu Euro 6.
Štvrtok, 11. máj 2017,olala
Spoločnosť Scania investuje 800 miliónov dolárov v Brazílii. Plánovaná investícia by mala zaručiť technologický rozvoj brazílskeho závodu.
Utorok, 09. máj 2017,olala
Spoločnosť Transport for London (TfL) nedávno vyhlásila verejnú súťaž na obstaranie autobusov s palivovými článkami.
Štvrtok, 04. máj 2017,olala