BUSportal - Technika / Predstavujeme
Jubilejný autobus eCitaro je určený pre Švédsko. Plne elektrický, lokálne bez emisií, bude jazdiť pre švédsku spoločnosť Bergkvarabuss AB v prístavnom meste Trelleborg.
Pondelok, 02. december 2019,olala
Prvé elektrické autobusy Solaris Urbino, ktoré si MPK Poznań objednal v decembri minulého roka, boli začiatkom tohto týždňa slávnostne uvedené do pravidelnej linkovej dopravy.
Piatok, 29. november 2019,olala
9. ročník tradičného stredoeurópskeho veľtrhu autobusov, hromadnej dopravy, garážovej a servisnej techniky CZECHBUS 2019 sprevádza tento rok viacero noviniek.
Utorok, 26. november 2019,olala
„Tichý, k životnému prostrediu šetrný, poháňaný elektrinou z obnoviteľných zdrojov: Taká je charakteristika prvého elektrického autobusu v Mainzi.
Pondelok, 25. november 2019,olala
Solaris získal na medzinárodnej konferencii Global e-Mobility Forum vo Varšave cenu "Líder Elektromobility" za prínos k rozvoju bezemisnej dopravy v Poľsku.
Piatok, 22. november 2019,olala
ESWE Verkehrsgesellschaft mbH (ESWE Verkehr) z Wiesbadenu prevzal prvé, plne elektrické mestské autobusy Mercedes-Benz eCitaro, ktoré sú súčasťou veľkoobjemovej objednávky na 56 kusov batériových mestských autobusov, sériovo vyrábaných v Mannheime.
Štvrtok, 21. november 2019,olala
Miestom oslavy 130. výročia svojho založenia a predstavenia toho, čo spája podstatu značky bol nedávny BUSWORLD.
Štvrtok, 21. november 2019,olala
Mesto Paks objednalo od Solarisu 10 elektrických autobusov. Podpísaná zmluva sa týka dodávky šiestich Solarisov Urbino 12 electric, štyroch elektrobusov s dĺžkou 8,9 metra a piatich stacionárnych nabíjačiek.
Streda, 20. november 2019,olala