BUSportal - Technika / Predstavujeme
Nová Setra S 531 DT double-decker z radu TopClass 500 stanovuje vo svojej triede nové štandardy.
Streda, 12. júl 2017,olala
Prvý ruský autonómny minibus s názvom Matrjoška bude tento rok testovaný vo Vladivostoku.
Utorok, 11. júl 2017,olala
Tendre na elektrické autobusy v Poľsku v roku 2017 zaznamenali výrazný nárast. Len v priebehu niekoľkých posledných mesiacov Solaris Bus & Coach podpísal nové zmluvy na dodávky elektrických autobusov pre Chodziez, Ostrow Wielkopolski, Sosnowiec a Wrzesnia.
Pondelok, 10. júl 2017,olala
Minulý týždeň vo štvrtok vyšiel do ulíc holandského Eindhovenu prvý elektrický mestský autobus na svete s pohonom kyseliny mravčej. Dvanásťmetrová VDL Citea Electric má príves, v ktorom je kyselina mravčia rozdelená na vodík a CO2, pričom je vodík palivovými článkami využívaný na výrobu elektrickej energie.
Pondelok, 10. júl 2017,olala
Daimler Buses a jeho značky Mercedes-Benz a Setra tradične zohrávajú priekopnícke úlohy v oblasti bezpečnostných a asistenčných systémov.
Piatok, 07. júl 2017,olala
Nový autokar Setra S 531 DT double-decker včera na Fernsehturm Stuttgart (TV veža Stuttgart) absolvoval svoju svetovú premiéru.
Piatok, 07. júl 2017,olala
Solaris Bus & Coach SA vyhral výberové konanie na dodávku ďalších desiatich elektrických autobusov pre MZA Varšava. Nové autobusy Urbino 12 electric vyjdú do ulíc začiatkom roka 2018.
Štvrtok, 06. júl 2017,olala
Nové výkonové stupne a varianty motora zvyšujú kvality úsporného, čistého a zároveň výkonného a pohodlného pohonného systému. V dnešnom článku o novom Tourisme sa bližšie pozrieme na pohonný systém, ktorý s dokonale prispôsobenými komponentmi, zaručuje maximálnu hospodárnosť paliva a výnimočnú ekonomiku.
Štvrtok, 06. júl 2017,olala