BUSportal - Technika / Predstavujeme
Symbol Londýna, červený double-decker prechádza zmenami imidžu v súťaži Nový autobus pre Londýn.
Štvrtok, 18. december 2008,olala
kedy karosáreň Sodomka začala s výrobou autobusov. Jubilejní linkový Crossway pre ČSAD Karviná zo skupiny 3ČSAD. Veľká fotoreportáž z českého BUSportálu z výrobného závodu Irisbusu Iveco CR Vysoké Mýto z tohtoročného októbra.
Piatok, 12. december 2008,dabra
Ide o cieľ smerovania Holandskej vlády, ktorá nedávno odštartovala experimenty s niekoľkými alternatívami pre verejnú dopravu, ako aj kooperačný projekt medzi Holandským ministerstvom dopravy, šiestimi regionálnymi riadiacimi orgánmi a dopravnými spoločnosťami v regióne.
Utorok, 09. december 2008,olala
Spoločnosť RTA Dubaj (Roads and Transport Authority) z celkového počtu 1 616 autobusov objednala od VDL Bus & Coach 518 mestských autobusov Citea CLF 120-310.
Pondelok, 08. december 2008,olala
Desaťdňový všestranný tréningový program sa konal pod vedením popredného kanadského automobilového trénera a expertov na údržbu z Higer Bus.
Streda, 03. december 2008,olala
NeoMAN, presnejšie jeho časť VISEON, sa v blízkej dobe stane importérom midibusu Marbus Viveth, vyrábaného v TVM Maribor v Slovinsku, pre nemecký trh. Spoločnosť TVM Marbus je spojená tiež s výrobou letiskových autobusov Neoplan.
Utorok, 02. december 2008,olala
Popredný európsky výrobca koľajových vozidiel ŠKODA TRANSPORTATION s. r. o. v tomto roku pokračuje v akvizíciách, ktoré umožňujú spoločnosti rozšíriť portfólio skupiny Transportation firmy ŠKODA.
Pondelok, 01. december 2008,olala
Nový Mercedes-Benz Travego s Active Brake Assist a Front Collision Guard.
Streda, 26. november 2008,olala