BUSportal - Technika / Predstavujeme
Volvo Buses aktuálne predstavuje novú verziu svojho elektrického autobusu Volvo 7900 Electric. Vďaka výrazne predĺženému dojazdu a možnostiam nabíjania ponúka nový model Volvo 7900 Electric pre dopravcov ešte väčšiu flexibilitu.
Streda, 18. október 2017,olala
S dĺžkou 5,9 m, kapacitou až 9 cestujúcich, vysokým komfortom VIP interiéru a až prekvapivým objemom batožinového priestoru, je podľa výrobcu Indcar Strada M2 ideálny pre malé skupiny.
Pondelok, 16. október 2017,olala
Edinburský dopravca Lothian Buses uviedol koncom septembra do prevádzky svoje prvé elektrické autobusy. Šesť autobusov Street Air objednal od Wrightbusu.
Piatok, 13. október 2017,olala
Volvo 7900 Electric Hybrid je v prevádzke vo Francúzsku prvýkrát. Štvortýždňový pilotný projekt RTM (Régie des Transports Metropolitains) v Marseille znamená francúzske prvenstvo pre elektrický hybrid Volvo, koncept rýchleho nabíjania a používanie obnoviteľného HVO paliva.
Streda, 11. október 2017,olala
Dopravca Linz AG Linien nedávno predstavil svoj prvý 24-metrový elektrický autobus, ktorý je jedným z 20 dvojkĺbových e-busov s technológiou In Motion Charging (IMC®) od Kiepe Electric.
Utorok, 10. október 2017,olala
Van Hool, belgický súkromný výrobca autobusov, autokarov a priemyselných vozidiel, ako prvý predstaví v roku 2019 plne elektrický autokar typu CX45E pre severoamerický trh.
Utorok, 10. október 2017,olala
Čínsky BYD otvoril minulý týždeň v Severnej Amerike (Lancaster, južná Kalifornia) najväčší závod na výrobu batériovo-elektrických autobusov.
Utorok, 10. október 2017,olala
Elektrické pohony zohrávajú pri prechode na mobilitu bez emisií ústrednú úlohu. Výmena flotily na eBusy však predstavuje pre dopravné firmy množstvo výziev. Ponuka konzultačných služieb MAN Transport Solutions poskytuje v tomto smere cenné informácie.
Pondelok, 09. október 2017,olala