BUSportal - Technika / Predstavujeme
V ďalšom článku zo série informácií o novom autokare Tourismo RHD sa pozrieme na jeho bohatú výbavu bezpečnostných prvkov.
Piatok, 23. jún 2017,olala
Dopravca Nobina objednal 13 elektrických autobusov Volvo, ktoré budú v Malmö jazdiť od konca budúceho roka.
Piatok, 23. jún 2017,olala
BYD nedávno oznámil, že podpísal s vládou Ekvádoru dohodu o výstavbe závodu na výrobu elektrických autobusov. Do nového závodu investuje 60 mil. dolárov a vytvorí približne 300 pracovných miest.
Štvrtok, 22. jún 2017,olala
Turecký výrobca autobusov a autokarov plánuje na tento trh uviesť svoj 9,5-metrový, 39 miestny minibus Visigo.
Streda, 21. jún 2017,olala
Mercedes-Benz pred predstavením nového Tourisma dávkoval isté napätie. Z detailov vizuálu, či technických riešení až dovčera, kedy prišiel čas aby verejnosti predstavil nové vozidlo, neprezradil takmer nič. Premiéru nového autokaru, ktorá sa konala včera v Bruseli sme si boli pozrieť naživo.
Utorok, 20. jún 2017,olala
Na summite UITP v Montreale Mercedes-Benz potvrdil, že batériové elektrické verzie jeho autobusu Citaro vstúpia do sériovej výroby v budúcom roku.
Utorok, 20. jún 2017,olala
Svetová premiéra, venovaná novinárom a ktorej sa zúčastňuje aj BUSportál, sa koná dnes 19. júna v belgickom Bruseli.
Pondelok, 19. jún 2017,olala
Partneri spoločného projektu ElectriCity sa po dvoch úspešných rokoch s elektrickými autobusmi na trase 55 v Göteborgu vo Švédsku rozhodli rozšíriť prevádzku elektrických autobusov v meste. Od budúcoročného júna začnú na trase 16 prevádzkovať dva elektricky poháňané vysokokapacitné autobusy.
Piatok, 16. jún 2017,olala