BUSportal - Technika / Predstavujeme
Solaris podpisuje zmluvu s RCKiK v Katoviciach. Regionálne centrum darcovstva a liečby krvi v Katoviciach podpísalo so Solarisom zmluvu na dodávku dvoch mobilných jednotiek pre odber krvi na báze elektrických Solarisov Alpino 8,9 LE.
Streda, 26. júl 2017,olala
Partnerstvo ADL/BYD v ponuke elektrických autobusov prinieslo tretiu objednávku od Go-Ahead Londýn, tentokrát na celkom 30 autobusov BYD ADL Enviro 200 EV s dĺžkou 10,8 metra.
Utorok, 25. júl 2017,olala
Zástupcovia firiem MZA, Solaris Bus & Coach a BZ WBK Leasing podpísali zmluvu na dodávku a lízing elektrických autobusov.
Pondelok, 24. júl 2017,olala
Khimaira, fínsky výrobca sedadiel a riešení čalúnení pre autobusy, koľajové vozidlá, lode, vojenské vozidlá a špeciálne projekty, a singapurský AirGo, vývojár pokročilých riešení pre sedadlá, spojili svoje sily a uzavreli dohodu o spolupráci pri výrobe sedadiel.
Piatok, 21. júl 2017,olala
Daimler Buses sa stal strategickým investorom, v Berlíne založených, služieb zdieľanej mobility CleverShuttle.
Piatok, 21. júl 2017,olala
Daimler predstavil dva nové modely autobusov pre dôležitý africký trh v Keni. Je to odpoveď Daimleru na stále rastúci dopyt východnej a strednej Afriky po pohodlných a bezpečných autobusoch pre osobnú dopravu.
Štvrtok, 20. júl 2017,olala
Závod Mercedes-Benz v Düsseldorfe, ktorý bude opäť vyrábať ďalšiu generáciu vanov Sprinter, začne s montážami elektrických pohonov do týchto vozidiel.
Utorok, 18. júl 2017,olala
V srdci najväčšej európskej obchodnej štvrti Paríža - La Défense, bola spustená nová kyvadlová autonómna doprava.
Piatok, 14. júl 2017,olala