BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Predovšetkým autobusovým cestujúcim svitá na lepšie časy, po novom už nebudú potrebovať viacero dopravných kariet. Postačí totiž jedna karta akceptovaná u významných slovenských autobusových dopravcov a aj podnikov MHD. Cestovanie sa tak stane komfortnejšie a jednoduchšie.
Štvrtok, 21. jún 2018,olala
Letná linka dopravcu Slovak Lines začala od soboty 16. júna opäť pravidelne premávať do rakúskych miest Parndorf a Neusiedl am See. Využiť ju môžete počas letného obdobia každý piatok, sobotu a nedeľu.
Utorok, 19. jún 2018,olala
Autobusový dopravca Slovak Lines prevádzkuje autobusové spojenie Bratislavy s rakúskym Hainburgom či Wolfsthalom dvomi linkami, na ktorých jazdí denne spolu 26 spojov v smere tam a rovnaký počet spojov v smere späť.
Piatok, 08. jún 2018,olala
Cestujúci v Senici už môžu využívať kompletne zmodernizovanú čakáreň na autobusovej stanici.
Štvrtok, 07. jún 2018,olala
Scania Irizar i6s je nový model od španielskeho výrobcu autobusových nadstavieb Irizar, ktorý je poháňaný podvozkami Scania. Táto kombinácia je dlhé roky u zákazníkov veľmi obľúbená. Jej komfort si teraz môžu vyskúšať cestujúci spoločnosti SAD Dunajská Streda.
Streda, 30. máj 2018,olala
Od včerajšieho dňa vozia cestujúcich v Levickom okrese tri nové moderné nízkopodlažné autobusy s klimatizáciou a bezplatným pripojením na internet. Ďalšie štyri nové autobusy zaradí ARRIVA na prímestské linky v okrese Levice v najbližších mesiacoch.
Štvrtok, 24. máj 2018,olala
Cestujúci v Dolnom Kubíne môžu odvčera v rámci mestskej verejnej dopravy využívať dva nové moderné nízkopodlažné autobusy s klimatizáciou a bezplatným pripojením na internet.
Piatok, 18. máj 2018,olala
Po zasadení sa o zmenu v oblasti diaľkového cestovania v Európe prináša spoločnosť so zelenými autobusmi svoj obchodný model aj do USA.
Piatok, 18. máj 2018,olala