BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
TURANCAR od začiatku júla prevádzkuje novú linku s dvomi pármi spojov v obidvoch smeroch na trase medzi Topoľčanmi a Bratislavou.
Pondelok, 23. júl 2018,olala
Dopravný podnik Bratislava v spolupráci s Magistrátom hlavného mesta SR Bratislavy vypraví aj tento rok pre cestujúcich hudobnú električku. Premávať bude každú sobotu počas celého leta zadarmo.
Piatok, 06. júl 2018,olala
ARRIVA včera rozšírila linku Zákazníckej podpory, ktorá bude poskytovať komplexné informácie o dostupných službách – spojoch prímestskej dopravy vo všetkých štyroch krajoch, kde ARRIVA pôsobí, MHD v 19 mestách, ale aj o vlakovej linke medzi Nitrou, Trenčínom a Prahou, zdieľaných bicykloch a o turistickom vláčiku v Nitre.
Utorok, 03. júl 2018,olala
Predovšetkým autobusovým cestujúcim svitá na lepšie časy, po novom už nebudú potrebovať viacero dopravných kariet. Postačí totiž jedna karta akceptovaná u významných slovenských autobusových dopravcov a aj podnikov MHD. Cestovanie sa tak stane komfortnejšie a jednoduchšie.
Štvrtok, 21. jún 2018,olala
Letná linka dopravcu Slovak Lines začala od soboty 16. júna opäť pravidelne premávať do rakúskych miest Parndorf a Neusiedl am See. Využiť ju môžete počas letného obdobia každý piatok, sobotu a nedeľu.
Utorok, 19. jún 2018,olala
Autobusový dopravca Slovak Lines prevádzkuje autobusové spojenie Bratislavy s rakúskym Hainburgom či Wolfsthalom dvomi linkami, na ktorých jazdí denne spolu 26 spojov v smere tam a rovnaký počet spojov v smere späť. https://www.slovaklines.sk/vieden/autobusom-na-letisko-vieden-schwechat-uz-od-1-eura.html
Piatok, 08. jún 2018,olala
Cestujúci v Senici už môžu využívať kompletne zmodernizovanú čakáreň na autobusovej stanici.
Štvrtok, 07. jún 2018,olala
Scania Irizar i6s je nový model od španielskeho výrobcu autobusových nadstavieb Irizar, ktorý je poháňaný podvozkami Scania. Táto kombinácia je dlhé roky u zákazníkov veľmi obľúbená. Jej komfort si teraz môžu vyskúšať cestujúci spoločnosti SAD Dunajská Streda.
Streda, 30. máj 2018,olala