BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Z domu na letisko Schwechat či do centra Viedne už za 10 eur.
Streda, 02. august 2017,olala
Autobusová linka premáva východnou časťou Talianska cez mestá Benátky, Ravenna, Rimini, Ancona, San Benedetto, Pescara, Termoli, San Severo, Foggia až na juh krajiny po Vieste, v časti Gargano.
Utorok, 01. august 2017,olala
Obyvatelia Štúrova môžu odvčera v rámci mestskej dopravy cestovať moderným nízkopodlažným autobusom s klimatizáciou a bezplatným wi-fi pripojením.
Utorok, 01. august 2017,olala
Zdieľané bicykle sú od piatku minulého týždňa súčasťou verejnej dopravy v Nitre. Spoločnosť ARRIVA a magistrát mesta Nitra odovzdali Nitranom a návštevníkom mesta do užívania 70 bicyklov na siedmych stanovištiach.
Pondelok, 31. júl 2017,olala
Letná linka dopravcu Slovak Lines premáva počas letných dní pravidelne do rakúskych miest Parndorf a Neusiedl am See až do septembra.
Streda, 26. júl 2017,olala
Dopravný podnik Bratislava už podpísal všetky kontrakty na dodávku 90 nových autobusov v súlade s tým, čo schválili poslanci v mestskom zastupiteľstve.
Utorok, 25. júl 2017,olala
Dopravný podnik Bratislava v spolupráci s Magistrátom hlavného mesta SR Bratislavy vypraví opäť pre cestujúcich zábavnú hudobnú električku. Premávať bude každú sobotu počas celého leta zadarmo.
Utorok, 04. júl 2017,olala
Spolu s ikonami "zákaz fajčenia" alebo "zákaz hádzania odpadkov", sa cestujúci v Madride môžu stretnúť s novým zákazom hlavne pre mužov: "zákaz sedenia s rozkročenými nohami."
Utorok, 04. júl 2017,olala