BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
V lete 2017 sa naplno prejavil celoslovenský problém s nedostatkom kvalifikovaných vodičov autobusov. V rámci spoločností ARRIVA sa nedostatok vodičov najvážnejšie prejavil v Nitrianskom a Trnavskom kraji.
Streda, 29. november 2017,olala
Študenti a cestujúci za prácou na linke Senica – Bratislava budú mať od decembra k dispozícii ďalší priamy rýchly spoj ráno v smere do Bratislavy a večer v smere do Senice.
Utorok, 28. november 2017,olala
Na rakúskom zámku Schloss Hof, ktorý je vzdialený iba 30 km od Bratislavy, sa začali tradičné vianočné trhy. So Slovak Lines ich môžete navštíviť každý víkend až do Vianoc. Na návštevníkov čaká rozprávková atmosféra cisárskych a vidieckych Vianoc a bohatý sprievodný program.
Pondelok, 27. november 2017,olala
Rok 2017 bol v oblasti verejnej osobnej dopravy rokom zavádzania SMART agendy vo viacerých mestách a regiónoch Slovenska.
Piatok, 24. november 2017,olala
Od zajtrajšieho dňa začínajú vianočné trhy v hlavnom meste Rakúska, ktoré sú obľúbeným výletom pre mnohých Slovákov. Tí môžu využiť atraktívnu ponuku dopravcu Slovak Lines, ktorá je dostupná celoročne, a v prípade potreby dopravca pridá posilové spoje.
Štvrtok, 16. november 2017,olala
Dopravný podnik Bratislava podpísal zmluvu na dodávku 18 elektrobusov financovaných z fondov EÚ so spoločnosťou SOR Libchavy.
Pondelok, 06. november 2017,olala
Bratislavský dopravný podnik získal z Integrovaného regionálneho operačného programu (IROP) prostriedky na nákup 18 elektrobusov.
Utorok, 17. október 2017,olala
Tridsať nových prímestských autobusov Iveco Crossway v troch špecifikáciách obstaral dopravca v rámci plánovanej obnovy vozidlového parku prímestskej autobusovej dopravy.
Pondelok, 16. október 2017,olala