BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Predaj areálu Autobusovej stanice Mlynské Nivy a tiež navýšenie základného imania v SAD Bratislava...
Piatok, 03. marec 2006,olala
Letecká linka Sliač-Praha-Sliač prestane podľa minoritných akcionárov spoločnosti Tatra Air od 27. marca fungovať, za čo je podľa nich zodpovedné súčasné vedenie Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK), ktorý vlastní v Tatra Air vyše 90 percent akcií.
Štvrtok, 02. marec 2006,olala
Štát chce dať krajom a autobusovým podnikom peniaze na vyrovnanie minuloročnej straty za verejnú dopravu, najmä na dorovnanie nákladov na drahú naftu. Regióny vďaka tomu nebudú musieť tento rok výraznejšie škrtať autobusové linky.
Piatok, 24. február 2006,olala
Rozhodnutie prezídia FNM sa týka privatizácie podnikov Slovenskej autobusovej dopravy, teplární a Západoslovenskej energetiky a.s.
Piatok, 17. február 2006,olala
V uliciach mesta odvčera premávajú mikrobusy verejnej mestskej dopravy, ktorú zabezpečuje súkromná spoločnosť. Štrnásťmiestne mikrobusy premávajú po stálych trasách a zastavujú kdekoľvek na požiadanie cestujúcich.
Štvrtok, 16. február 2006,olala
Každý z nás, či už spomedzi dopravcov, alebo cestujúcich pozná Autobusovú stanicu Mlynské Nivy v Bratislave. Spríjemniť si čas čakania na autobusový spoj posedením v kultúrnom prostredí, pri káve alebo zákusku, bol do včerajšieho dňa problém.
Streda, 15. február 2006,olala
Otázku, týkajúcu sa neúmerného zvýšenia cien za užívanie Autobusovej stanice Praha, Florenc, ktorú už BUSportál prezentoval, má pokračovanie.
Štvrtok, 09. február 2006,olala
Situácia v politike na Slovensku ohrozuje rozbehnutú privatizáciu, ktorú chcela vláda ukončiť šesť mesiacov pred voľbami.
Štvrtok, 09. február 2006,olala