BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Každý z nás, či už spomedzi dopravcov, alebo cestujúcich pozná Autobusovú stanicu Mlynské Nivy v Bratislave. Spríjemniť si čas čakania na autobusový spoj posedením v kultúrnom prostredí, pri káve alebo zákusku, bol do včerajšieho dňa problém.
Streda, 15. február 2006,olala
Otázku, týkajúcu sa neúmerného zvýšenia cien za užívanie Autobusovej stanice Praha, Florenc, ktorú už BUSportál prezentoval, má pokračovanie.
Štvrtok, 09. február 2006,olala
Situácia v politike na Slovensku ohrozuje rozbehnutú privatizáciu, ktorú chcela vláda ukončiť šesť mesiacov pred voľbami.
Štvrtok, 09. február 2006,olala
Dovedna 81,7 milióna Sk má Dopravný podnik mesta Prešov (DPMP), a. s., na krytie svojich nákladov spojených s realizáciou investičných akcií v roku 2006. Objemovo rozhodujúcou položkou z tejto sumy bude nákup 2 nízkopodlažných autobusov...
Štvrtok, 09. február 2006,olala
Záujem o podniky Slovenskej autobusovej dopravy (SAD) Humenné, Dunajská Streda, Nitra a Prešov prejavilo do konečného dátumu 27. januára 2006 celkovo 13 subjektov.
Streda, 01. február 2006,olala
Nedávno sme Vás informovali o privatizácii zvyšného podielu akcií, ktoré vlastnil Fond národneho majetku v SAD Dunajská Streda, Humenné, Nitra a Prešov.
Piatok, 27. január 2006,olala
Na základe informácií, ktoré boli dnes poskytnuté BUSportálu, Fond národného majetku /FNM/ Slovenskej republiky vyhlásil verejné súťaže na odpredaj zvyšných akcií v štyroch spoločnostiach Slovenskej autobusovej dopravy /SAD/ v mestách:
Piatok, 20. január 2006,olala
Po svojom nástupe nový župan banskobystrického kraja Milan Murgaš okrem personálnych zmien na postoch vedúcich pracovníkov úradu
Štvrtok, 19. január 2006,milan