BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Včera sme Vás informovali o plánovanom stretnutí predstavenstva popradskej SAD so zástupcami jej odborov v článku Štrajk vodičov SAD Poprad.
Štvrtok, 23. marec 2006,olala
Slovenská autobusová doprava (SAD) Liptovský Mikuláš, a.s. plánuje v tomto roku celkové výnosy na úrovni 413,4 mil. Sk, zatiaľ čo náklady by mali dosiahnuť 413,37 mil. Sk. Hospodáriť by tak v tomto roku mala so ziskom 27 tis. Sk. Ako ďalej informovala spoločnosť, dotácie očakáva tento rok vo výške 90,7 mil. Sk.
Štvrtok, 23. marec 2006,olala
Po dnešnom popoludňajšom stretnutí odborárov s predsedom predstavenstva sa rozhodne, či budú akceptované požiadavky vodičov, alebo vodiči vstúpia do štrajku.
Streda, 22. marec 2006,olala
Podniky zabezpečujúce autobusovú dopravu nedostali 300 miliónov na vykrytie vlaňajších strát na prímestské linky. Podľa Zväzu autobusovej dopravy straty vznikli po zvýšení cien nafty. Pôvodne ministri sľúbili autodopravcom, že im sumu poskytnú, ale MF SR finančnú injekciu zablokovalo.
Pondelok, 20. marec 2006,olala
... vydáva Slovenská autobusová doprava Bratislava, a.s.
Pondelok, 20. marec 2006,olala
Spor autobusových dopravcov a štátu o jednorazovú pomoc vo výške tristo miliónov korún sa nakláňa na stranu podnikov SAD. Autobusoví dopravcovia žiadajú peniaze za nezaplatenú dopravu v minulom roku.
Pondelok, 20. marec 2006,olala
Najmä pre potreby nezamestnaných z horného Novohradu zriadila vo februári Slovenská automobilová doprava (SAD) v Lučenci autobusovú linku z Katarínskej Huty do Poltára.
Piatok, 17. marec 2006,olala
BUSportál zaujala informácia, ktorú priniesli médiá. Podľa nej, nájsť vodiča pod vplyvom alkoholu za volantom autobusu nie je vôbec ťažké.
Piatok, 17. marec 2006,olala