BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
... vydáva Slovenská autobusová doprava Bratislava, a.s.
Pondelok, 20. marec 2006,olala
Spor autobusových dopravcov a štátu o jednorazovú pomoc vo výške tristo miliónov korún sa nakláňa na stranu podnikov SAD. Autobusoví dopravcovia žiadajú peniaze za nezaplatenú dopravu v minulom roku.
Pondelok, 20. marec 2006,olala
Najmä pre potreby nezamestnaných z horného Novohradu zriadila vo februári Slovenská automobilová doprava (SAD) v Lučenci autobusovú linku z Katarínskej Huty do Poltára.
Piatok, 17. marec 2006,olala
BUSportál zaujala informácia, ktorú priniesli médiá. Podľa nej, nájsť vodiča pod vplyvom alkoholu za volantom autobusu nie je vôbec ťažké.
Piatok, 17. marec 2006,olala
Dôvodom pre nespokojnosť vodičov SAD Poprad je skutočnosť, že zamestnávateľ dva roky nevalorizoval platy zamestnancom, čím si neplní záväzky vyplývajúce z podnikovej kolektívnej zmluvy.
Streda, 15. marec 2006,olala
Humenská samospráva nahradí do konca roka akciovej spoločnosti SAD Humenné straty pri prevádzkovaní mestskej dopravy čiastkou 1,6 milióna korún, zároveň však dopravca zaplatí mestu za užívanie autobusových nástupíšť dvestotisíc korún ročne - taký je výsledok posledných rokovaní obidvoch strán.
Utorok, 14. marec 2006,olala
Začiatkom tohto roku sme v článku Mesto Prešov trolejbusy neruší, kupuje nové písali o tohtoročných zámeroch Dopravného podniku Prešov. Naslednovný materiál, ktorý po návšteve ŠKODA HOLDING a.s. spracoval český BUSportál, je práve o týchto, už spomínaných trolejbusoch.
Piatok, 10. marec 2006,dabra
Združenie samosprávnych krajov Slovenska s veľkou nevôľou prijalo rozhodnutie Ministerstva financií SR nedofinancovať SAD za rok 2005. Uvádza sa to vo vyhlásení, ktoré agentúre SITA poskytol predseda združenia Vladimír Bajan.
Štvrtok, 09. marec 2006,olala