BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
V Ústeckom kraji dopravcovia odmietli jazdiť, pretože sa s krajom nedohodli na peniazoch. Aj slovenské spoločnosti tvrdia, že potrebujú viac.
Utorok, 08. august 2006,olala
Slovenská autobusová doprava Dunajská Streda, a.s. (SAD Dunajská Streda) zlepšila vlani svoje hospodárenie, keď čistý zisk medziročne takmer zdvojnásobila na viac ako 3 mil. Sk.
Streda, 02. august 2006,olala
Stúpajúce ceny pohonných látok neustále zvyšujú náklady autobusových prepravcov. Podniky Slovenskej autobusovej dopravy však pravdepodobne tento rok ceny cestovného nezvýšia.
Pondelok, 31. júl 2006,olala
Zjednodušením zliav pre študentov v rámci banskobystrického VÚC mienila SAD nájsť východisko zo zložitého systému používania dopravných preukazov a kariet.
Štvrtok, 27. júl 2006,olala
Banská Štiavnica chce v blízkej budúcnosti zaviesť priame autobusové spojenie s Budapešťou. Turistov z Maďarska považujú v Štiavnici za kľúčových a hlavne počas letnej sezóny je chýbajúci spoj problémom.
Pondelok, 24. júl 2006,olala
Vyzerá to tak, že sa Breznu konečne podarí presunúť autobusovú stanicu z námestia na odľahlejšie miesto a odľahčiť ho tak od neskutočnej dopravnej záťaže.
Štvrtok, 20. júl 2006,olala
V úterý 1. srpna 2006 bude uvedena do provozu nová zastávka Eurolines v Praze.
Streda, 19. júl 2006,dabra
Nízkopodlažný autobus SOR BM 12 trnavskej SAD - prezentácia na Trojičnom námestí v Trnave.
Piatok, 14. júl 2006,olala