BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Veľkonočné sviatky sú už tradične obdobím, kedy musia dopravcovia počítať so zvýšeným náporom cestujúcich a včas sa naň pripraviť.
Utorok, 16. apríl 2019,olala
Záujemcom o prácu vodičky alebo vodiča autobusu, automechanika a opravára z celého Slovenska ARRIVA ponúka nové príležitosti, stabilný príjem a zamestnanecké výhody.
Utorok, 16. apríl 2019,olala
Populárny cyklobus začne v cyklistickom meste Nitra tento rok premávať v piatok 19. apríla a svoju deviatu sezónu ukončí až na jeseň.
Piatok, 12. apríl 2019,olala
FlixBus plánuje v spolupráci s TURANCARom v máji zaviesť pravidelné autobusové spojenie medzi Prešovom a Mníchovom a medzi Košicami a Berlínom, do dopravnej siete pribudnú aj nové slovenské mestá.
Streda, 10. apríl 2019,olala
Aktuálne informácie na jednom mieste, prehľadné cestovné poriadky, informácie o službách či kontakty na zákaznícku infolinku a zákaznícke centrá – to všetko nájdu obyvatelia a návštevníci Nitry na novej internetovej stránke spoločnosti ARRIVA NITRA.
Streda, 03. apríl 2019,olala
Súčasťou celosvetovej oslavy včerajšieho 334. výročia narodenia významného barokového hudobného skladateľa Johanna Sebastiana Bacha je opäť aj Slovensko, a to prostredníctvom podujatia BACH IN THE SUBWAYS 2019.
Piatok, 22. marec 2019,olala
Autobusy FlixBus budú od 11. apríla zastavovať aj na hlavnej vlakovej stanici vo Viedni, a to na priamych spojoch z Bratislavy. Zelený dopravca získal potrebné povolenia a novú zastávku už uviedol do predaja.
Streda, 20. február 2019,olala
Stačí pohodlne nasadnúť na autobus Slovak Lines a v centre Viedne navštíviť jeden z 5 najvýznamnejších svetových stánkov klasickej opery.
Utorok, 12. február 2019,olala