BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Obchodné miesta ARRIVA v Nitre rozširujú prevádzkové hodiny pre cestujúcich, a to už od pondelka 20. augusta.
Piatok, 17. august 2018,olala
“CESTUJEME PO NOVOM” - Od 19. augusta budú cestujúci v Integrovanom dopravnom systéme v Bratislavskom kraji cestovať po novom. Bratislavská integrovaná doprava v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a Slovak Lines spúšťa nové cestovné poriadky prímestských autobusov.
Štvrtok, 16. august 2018,olala
FlixBus bilancuje prvý rok svojho pôsobenia na českom dopravnom trhu. Od minulého augusta prepravil v rámci Česka a medzi ČR a zahraničím 2,3 milióna cestujúcich.
Piatok, 10. august 2018,olala
Dôvodom ukončenia prevádzky medzinárodnej diaľkovej linky 511701 Žilina - Trenčín - Brno a späť je nedostatočné vyťaženie autobusov.
Štvrtok, 09. august 2018,olala
Špeciálnu letnú linku do Rakúska bude dopravca Slovak Lines tento rok prevádzkovať až do polovice septembra. Reaguje tak na veľký záujem cestujúcich v letných mesiacoch.
Utorok, 07. august 2018,olala
FlixBus prináša viac možností, ako sa pohodlne a jednoducho dostať z východného Slovenska do stredoeurópskych hlavných miest. Od včera spustil každodennú medzinárodnú linku, ktorá priamo prepojí Košice a Prešov s letiskom v Budapešti, Bratislavou a Viedňou.
Piatok, 03. august 2018,olala
FlixBus je prvým dopravcom s diaľkovými autobusmi v Európe, ktorý začleňuje platbu cez Google Pay do svojej mobilnej aplikácie pre smartfóny s operačným systémom Android.
Streda, 01. august 2018,olala
Zdieľané bicykle arriva bike sa stali súčasťou verejnej dopravy v Nitre pred rokom. Nitra sa tak stala prvým mestom na Slovensku, kde je bikesharing doplnkom mestskej verejnej dopravy.
Piatok, 27. júl 2018,olala