BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Berlínsky dopravca BVG, v spolupráci s Adidas Originals, uvádza vlastnú sériu tenisiek s ročnou predplatenou permanentkou na cestovanie v metre, električkách, vlakoch, autobusoch a trajektoch berlínskej dopravnej siete.
Utorok, 16. január 2018,olala
Začiatkom decembra nadviazal autobusový dopravca FlixBus spoluprácu so všetkými kanceláriami s predajným programom AMSBUS. Vďaka tomuto spojeniu si zákazníci zelených autobusov môžu zakúpiť cestovné lístky na viac ako 100 slovenských a 200 českých kontaktných miestach.
Štvrtok, 21. december 2017,olala
Nové cestovné poriadky platné od nedele 10. decembra prinesú cestujúcim na Orave a Liptove viacero pozitívnych zmien. Jednou z nich je aj rozšírenie ponuky spojov z Ružomberka do priemyselnej zóny v Dolnom Kubíne, po novom budú jazdiť každý deň.
Piatok, 08. december 2017,olala
Dopravný podnik Bratislava už po 7. krát vypravuje do ulíc historického centra Bratislavy Vianočnú električku. Sezónu zahájila Mikulášskou jazdou 6. decembra 2017 a previezť sa ňou budete môcť až do 30. decembra 2017. Pre všetkých bude jazdiť zadarmo.
Štvrtok, 07. december 2017,olala
Tie zadefinujú nové štandardy verejnej osobnej dopravy a mali by obsahovať ďalšie rozširovanie SMART agendy v prospech cestujúcich. Okrem autobusov, vlakov a zdieľaných bicyklov do úvahy prichádza aj lodná doprava po vzore veľkých európskych miest.
Piatok, 01. december 2017,olala
V lete 2017 sa naplno prejavil celoslovenský problém s nedostatkom kvalifikovaných vodičov autobusov. V rámci spoločností ARRIVA sa nedostatok vodičov najvážnejšie prejavil v Nitrianskom a Trnavskom kraji.
Streda, 29. november 2017,olala
Študenti a cestujúci za prácou na linke Senica – Bratislava budú mať od decembra k dispozícii ďalší priamy rýchly spoj ráno v smere do Bratislavy a večer v smere do Senice.
Utorok, 28. november 2017,olala
Na rakúskom zámku Schloss Hof, ktorý je vzdialený iba 30 km od Bratislavy, sa začali tradičné vianočné trhy. So Slovak Lines ich môžete navštíviť každý víkend až do Vianoc. Na návštevníkov čaká rozprávková atmosféra cisárskych a vidieckych Vianoc a bohatý sprievodný program.
Pondelok, 27. november 2017,olala