BUSportal - Technika / Autobusy, technika
Solaris Bus & Coach S.A. podpísal zmluvu s dopravcom In der City Frankfurt am Main o dodávke piatich nových autobusov Solaris Urbino 12 electric. Je to ďalšia objednávka na batériové vozidlá, ktorú Solaris získal na nemeckom trhu.
Streda, 13. december 2017,olala
Do jeho flotily pribudne 22 elektrických autobusov Solaris. V súčasnosti až 40% jeho vozového parku tvoria bezemisné autobusy.
Utorok, 05. december 2017,olala
Je ním Rhein Neckar Verkehr GmbH. Prvé vozidlá budú dodané na konci roka 2018, jazdiť budú v oblasti Rhein-Neckar, v blízko Mannheimu.
Štvrtok, 30. november 2017,olala
Vízia IVECO BUS je postavená predovšetkým na prechode k trvalo udržateľnej energii a znižovaní emisií skleníkových plynov.
Streda, 29. november 2017,olala
IVECO BUS posilňuje svoju pozíciu v Českej republike podpisom rámcovej zmluvy so spoločnosťou BusLine, jedným z najväčších českých autobusových dopravcov.
Štvrtok, 23. november 2017,olala
Škoda Electric dodá pre dopravný podnik v Žiline dva elektrobusy Škoda Perun. Pre tento dopravný podnik získala tiež opciu na dodávku dvanástich trolejbusov.
Utorok, 21. november 2017,olala
Plzeňská Škoda Electric vyrobí jedenásť moderných trolejbusov pre České Budějovice. Do juhočeskej metropoly zamieria osemnásťmetrové kĺbové vozidlá typu 27 Tr.
Štvrtok, 16. november 2017,olala
Škoda Electric začala v týchto dňoch s expedíciou flotily nových trolejbusov, ktoré vyrobila pre dopravný podnik Transurb v rumunskom meste Galati. Škoda Electric dodá do Rumunska celkom štrnásť vozidiel typu Škoda 26Tr za približne 150 miliónov korún.
Piatok, 10. november 2017,olala