BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Aj keď sa nad týmto nešťastným výberom názvu viacerí, už po predstavení vizualizácie novej autobusovej stanice v Banskej Bystrici, pozastavovali, investor to myslel vážne.
Piatok, 08. september 2017,olala
Predpokladaný termín otvorenia náhradnej autobusovej stanice na Bottovej ulici v Bratislave je druhá polovica septembra.
Štvrtok, 07. september 2017,olala
Mesto Žilina a Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. (DPMŽ) sú blízko ďalšieho vytýčeného cieľa, ktorým je obnova vozidiel MHD.
Utorok, 05. september 2017,olala
Od 1. septembra 2017 budú žiaci základných škôl a žiaci osemročného gymnázia (triedy príma, sekunda, tercia a kvarta) v Leviciach cestovať v MHD zadarmo.
Štvrtok, 31. august 2017,olala
Žiaci základných škôl a žiaci osemročného gymnázia v Nových Zámkoch budú môcť aj v tomto školskom roku cestovať do školy zdarma.
Streda, 30. august 2017,olala
Od nového školského roku 2017/2018 budú žiaci základných škôl v Štúrove cestovať do školy zadarmo.
Streda, 30. august 2017,olala
Vyzerá to trocha futuristicky, ale nič nelogické v tom nie je. Autobus na dvoch nohách by mohol využiť známy gyroskopický efekt a v dopravných zápchach sa preplietať podobne bravúrne ako motocykle. Tvrdí to spoločnosť Dahir Insaat.
Pondelok, 28. august 2017,olala
Slovenská pošta ponúka klientom v Bratislavskom kraji v spolupráci s Dopravným podnikom Bratislava novú službu – možnosť zakúpiť si predplatený cestovný lístok (električenku) a dobiť si elektronickú peňaženku.
Štvrtok, 24. august 2017,olala