BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Samospráva Prievidze zabezpečí rekonštrukciu časti autobusovej stanice, zároveň má v pláne vybudovať i záchytné parkovisko v blízkosti takzvanej deviatej koľaje.
Utorok, 26. marec 2019,olala
Návštevníci Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (10. - 26. 5. 2019) v Bratislave budú môcť využívať služby mestskej hromadnej dopravy zdarma.
Streda, 20. marec 2019,olala
Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) ostáva v štrajkovej pohotovosti.
Streda, 13. marec 2019,olala
Medzinárodný deň žien je príležitosťou zamyslieť sa nad predsudkami voči ženám za volantom a oboznámiť sa s faktami. Dopravca Slovak Lines sa rozhodol nechať na výber cestujúcim, čím pri príležitosti MDŽ obdarujú svoje vodičky.
Piatok, 08. marec 2019,olala
FlixBus a Transdev v pondelok oznámili, že vstupujú do exkluzívnych rokovaní so spoločnosťou Eurolines.
Utorok, 05. marec 2019,olala
Európska komisia minulý týždeň privítala správu, že vyjednávači Rady EÚ pod taktovkou rumunského predsedníctva sa spolu s vyjednávačmi Európskeho parlamentu dohodli na „ambicióznej a vyváženej dohode“ o znížení emisií oxidu uhličitého (CO2) pre nové nákladné automobily a autobusy.
Utorok, 26. február 2019,olala
Mesto Nitra zmiernilo kritérium týkajúce sa vekového priemeru autobusov, ktoré bude súčasťou verejného obstarávania na prevádzkovateľa MHD. Zároveň však sprísnilo podmienku emisných štandardov, ktoré budú musieť autobusy spĺňať.
Piatok, 15. február 2019,olala