BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Práce na výstavbe novej autobusovej stanice na Mlynských nivách v bratislavskej mestskej časti Ružinov pokračujú podľa harmonogramu.
Piatok, 28. september 2018,olala
Poslanci Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Žiline na pondelkovom zasadnutí opätovne neschválili investičný zámer zaviesť bezplatnú mestskú hromadnú dopravu (MHD) v meste pre všetkých obyvateľov.
Utorok, 25. september 2018,olala
Preto, aby rodiny viacej používali MHD, navrhne, aby sprievod detí do troch rokov mohol takisto cestovať v MHD zadarmo.
Streda, 19. september 2018,olala
Hlavné mesto sa aj tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility (ETM), ktorý sa koná každoročne od 16. do 22. septembra. Vodiči sa môžu tešiť na možnosť bezplatného cestovania v MHD či na zľavnenú prímestskú dopravu.
Piatok, 14. september 2018,olala
September sa opäť nesie v znamení Európskeho týždňa mobility. V duchu hesla aktuálneho ročníka „Kombinuj a choď!“ je zámerom podporiť myšlienku výberu rôznych druhov dopravy, ktorými sa dá presúvať efektívne.
Piatok, 14. september 2018,olala
Nový formát dostali cestovné poriadky, oznamy pre cestujúcich, ceny cestovných lístkov, či schéma liniek. Dopravný podnik Bratislava v prvej fáze vymenil informácie do zastávkových vitrín vo vylepšenej podobe až na 800 zastávkach.
Štvrtok, 13. september 2018,olala
CESTUJEME PO NOVOM: V priebehu minulého týždňa uskutočnila Bratislavská integrovaná doprava päť lokálnych stretnutí s primátormi a starostami miest a obcí regiónu, ktorí prejavili záujem o spoluprácu na cestovaní po novom v integrovanej doprave v Bratislavskom kraji.
Streda, 12. september 2018,olala
K Európskemu týždňu mobility (ETM), ktorý sa uskutoční od 16. do 22. septembra, sa v tomto roku okrem Železníc SR pridali aj všetky kraje.
Utorok, 11. september 2018,olala