BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Nové cestovné poriadky začali platiť od 15. decembra aj v spoločnostiach ARRIVA na Slovensku. Dopravca preto prosí svojich cestujúcich, aby si odchody svojich spojov overili na webových stránkach spoločností ARRIVA NITRA, ARRIVA Trnava, ARRIVA Liorbus a ARRIVA Michalovce.
Pondelok, 16. december 2019,olala
V autobusovej, ale aj železničnej doprave, sa každoročne upravujú cestovné poriadky. Tentokrát je jednotným termínom 15. december. SAD Žilina sa týkajú zmeny cestovných poriadkov na linkách v regiónoch Horné Považie, Turiec a Kysuce.
Utorok, 10. december 2019,olala
Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave, objednávanej jednotlivými mestami a samosprávnymi krajmi.
Pondelok, 09. december 2019,olala
SAD Prievidza pripravila pre cestujúcich nevšedné prekvapenie. Nikto z cestujúcich nečakal, že by ich do práce, či školy dnes mohol odviesť netradičný pán šofér – Mikuláš.
Piatok, 06. december 2019,olala
DPB predstavil nové trasovanie liniek, ktoré počíta s ďalšou etapou modernizácie karloveskej radiály a rekonštrukciami na Záhumeniciach, Blumentáli a Americkom námestí v budúcom roku.
Piatok, 06. december 2019,olala
Jedno z najkrajších období v roku spríjemní aj tento rok Dopravný podnik Bratislava svojou Vianočnou električkou, ktorú do ulíc Bratislavy vypraví už deviaty rok.
Piatok, 06. december 2019,olala
Verejnú dopravu v Nitre v súčasnosti zabezpečuje spoločnosť Arriva Nitra, a. s. Zmluva s mestom jej však vyprší 31. decembra 2019.
Pondelok, 02. december 2019,olala
Dopravný podnik Bratislava pripravil v spolupráci s hlavným mestom Operačný plán zimnej služby v Dopravnom podniku Bratislava na zimné obdobie 2019/2020.
Pondelok, 02. december 2019,olala