BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Novým turistickým vláčikom ARRIVA sa budú môcť obyvatelia a návštevníci Nitry odviesť už tento piatok – 1. júna.
Piatok, 01. jún 2018,olala
Dvadsať autobusov mestskej autobusovej dopravy a jeden prímestskej sa stali v noci z nedele na pondelok v Nitre terčom vandalského útoku. Neznámy páchateľ alebo páchatelia poškodili čelné sklá autobusov. Útok spôsobil výpadky mestskej autobusovej dopravy.
Pondelok, 28. máj 2018,olala
Občania v Bratislave, pravidelne cestujúci MHD do práce, či za oddychom, si zrejme všimli novinku, ktorú im pripravilo hlavné mesto v spolupráci s Dopravným podnikom Bratislava.
Piatok, 25. máj 2018,olala
Európska komisia predstavila minulý týždeň svoj tretí a posledný legislatívny balík z oblasti "bezpečnej, čistej a prepojenej mobility".
Pondelok, 21. máj 2018,olala
Dôvodom je, že sa s vedením autobusového dopravcu nedohodli na novej kolektívnej zmluve.
Štvrtok, 17. máj 2018,olala
V predchádzajúcich kolách bola podporená napríklad výstavba prestupných dopravných terminálov vo Svätom Jure, Považskej Bystrici a v Prešove. Bratislava získala peniaze na informačné tabule pre MHD.
Streda, 16. máj 2018,olala
Je potrebné zriadiť dopravnú autoritu ako subjekt na objednávanie a koordinovanie verejnej osobnej dopravy, informoval riaditeľ IDH.
Utorok, 15. máj 2018,olala
Spoločným zámerom je vybudovanie infraštruktúry potrebnej na prevádzku elektromobilov a elektrických autobusov, ako aj na rozvoj e-car sharingu.
Štvrtok, 10. máj 2018,olala