BUSportal - Spravodajstvo / Správy
V autobusovej, ale aj železničnej doprave, sa každoročne upravujú cestovné poriadky. Tentokrát je jednotným termínom 15. december. SAD Žilina sa týkajú zmeny cestovných poriadkov na linkách v regiónoch Horné Považie, Turiec a Kysuce.
Utorok, 10. december 2019,olala
Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave, objednávanej jednotlivými mestami a samosprávnymi krajmi.
Pondelok, 09. december 2019,olala
SAD Prievidza pripravila pre cestujúcich nevšedné prekvapenie. Nikto z cestujúcich nečakal, že by ich do práce, či školy dnes mohol odviesť netradičný pán šofér – Mikuláš.
Piatok, 06. december 2019,olala
Jedno z najkrajších období v roku spríjemní aj tento rok Dopravný podnik Bratislava svojou Vianočnou električkou, ktorú do ulíc Bratislavy vypraví už deviaty rok.
Piatok, 06. december 2019,olala
DPB predstavil nové trasovanie liniek, ktoré počíta s ďalšou etapou modernizácie karloveskej radiály a rekonštrukciami na Záhumeniciach, Blumentáli a Americkom námestí v budúcom roku.
Piatok, 06. december 2019,olala
Verejnú dopravu v Nitre v súčasnosti zabezpečuje spoločnosť Arriva Nitra, a. s. Zmluva s mestom jej však vyprší 31. decembra 2019.
Pondelok, 02. december 2019,olala
Dopravný podnik Bratislava pripravil v spolupráci s hlavným mestom Operačný plán zimnej služby v Dopravnom podniku Bratislava na zimné obdobie 2019/2020.
Pondelok, 02. december 2019,olala
Premiéry veľtrhu na letňanskom výstavisku sa zúčastnil námestník ministra dopravy Ladislav Němec, generálny riaditeľ Dopravního podniku hl. m. Prahy Petr Witowski, tajomník Svazu dovozců automobilů Josef Pokorný, prezident Sdružení pre dopravní telematiku Roman Srp a predseda predstavenstva ABF, a.s. Pavel Sehnal, ktorí v dopoludňajších hodinách tiež slávnostne prestrihli pásku.
Štvrtok, 28. november 2019,olala