BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Začnú sa už 27. augusta. Súvisia s prípravou a prevedením vojenskej prehliadky a bezpečnostnými opatreniami počas 29. augusta, kedy sa uskutoční hlavná časť osláv.
Piatok, 16. august 2019,olala
Do TV Markíza budú premávať špeciálne expresné autobusy z Hlavnej stanice, spod Mosta SNP a záchytných parkovísk, a to úplne zadarmo.
Štvrtok, 15. august 2019,olala
Dopravný podnik Bratislava vyzval českú spoločnosť Škodu Electric, aby sa zúčastnila priameho rokovacieho konania o dodaní trakčných motorov v hodnote 130 tisíc €.
Pondelok, 12. august 2019,olala
Dopravca začína používať nový slogan „Máme spoločný cieľ.“ Bude ním vyjadrovať, že sa do procesu zlepšovania MHD môžu zapojiť aj samotní cestujúci, s ktorými má spoločný cieľ výrazne zlepšiť dopravu v Bratislave.
Piatok, 09. august 2019,olala
Žilinský samosprávny kraj (ŽSK) spolu s Moravsko-sliezkym krajom v Česku zabezpečí pravidelné autobusové spojenie pre cestujúcich z Kysúc do Frýndlantu nad Ostravicí.
Štvrtok, 08. august 2019,olala
V súčasnosti je potrebné čakať minútu od nákupu do začiatku platnosti lístka.
Utorok, 06. august 2019,olala
Modernizácia autobusovej stanice v Nitre je ukončená. Do užívania cestovateľskej verejnosti bude odovzdaná po vydaní kolaudačného rozhodnutia.
Pondelok, 05. august 2019,olala
Celková situácia na trhu ukazuje, že pôvodná silná generácia vodičov autobusov postupne odchádza do dôchodku, preto sa správna motivácia mladých k povolaniu vodiča autobusu stane naliehavou.
Piatok, 02. august 2019,olala