Jefta Service24
Spoločnosť JEFTA SOS TRUCK SLOVAKIA, s.r.o. (JEFTA) - najznámejšia slovenská spoločnosť v oblasti asistenčných a odťahových služieb spustila od februára 2009 jedinečnú službu motoristom s vozidlami do 3,5 tony.
Piatok, 06. marec 2009, olala
Jefta Service24 ponúka odteraz na území Slovenska komplexnú, komfortnú a profesionálnu pomoc v prípade nehody či vážnej poruchy nielen pre vozidlá nad 7,5 tony, ale aj vodičom osobných áut.

Asistenčné služby Jefta Service24 poskytuje spoločnosť nezávisle od akýchkoľvek poistení vozidla a služby nevyžadujú žiadne ďalšie platby. Jefta Service24 odbremeňuje vodičov, resp. majiteľov automobilov od platenia na mieste zásahu.

Balík asistenčných služieb Jefta Service24 zahŕňa odťahové služby, ako odťah vozidla na klientom určené miesto, napríklad pri poruche, alebo dopravnej nehode. V prípade závažnej dopravnej nehody je vozidlo vyslobodené aj z miesta mimo cesty.

Ak by vám počas cesty došiel benzín, aj v tom prípade sa Vám hodí karta Jefta Service24. Ak sa palivo neočakávane počas cesty minie, JEFTA ochotne zabezpečí dostatočné množstvo. Klient pritom dopláca len cenu pohonných hmôt, na ktoré dostane riadny daňový doklad.

Karta je však užitočným pomocníkom aj pri defekte, alebo keď sa na aute niečo pokazí... Klienti pritom hradí len náklady za použité náhradné diely. Ak situácia na ceste vyžaduje odťah vozidla je klientovi k dispozícii náhradné vozidlo s vodičom, ktoré odvezie posádku a batožinu na miesto, ktoré klient uvedie.

Služby Jefta Service24 sú počas doby jeho platnosti poskytované 24 hodín denne bez obmedzenia počtu zásahov na území celej SR. V rámci EÚ sú služby poskytované za výhodných podmienok. K využívaniu služieb balíka Jefta Service24 oprávňuje asistenčná karta s prideleným unikátnym číslom, ktorú zákazník dostane po zakúpení balíka Jefta Service24. Asistenčná karta obsahuje kontaktné informácie na dispečing 24/7 ako aj krátke pokyny pre použitie.

Balík služieb Jefta Service24 je dostupný všetkým motoristom s vozidlom do 3,5t za mimoriadne priaznivý ročný poplatok 11.90 € s DPH (357,- Skk s DPH) na vozidlo.
V rámci tohto obdobia je zahrnuté neobmedzené poskytovanie služieb Jefta Service24 v rámci celej SR.

Viac informácií a online objednávka