Senica má na autobusovej stanici zmodernizovanú čakáreň
Cestujúci v Senici už môžu využívať kompletne zmodernizovanú čakáreň na autobusovej stanici.
Štvrtok, 07. jún 2018, olala
Novinkou je bezplatné pripojenie na internet a možnosť dobíjania mobilných zariadení prostredníctvom USB konektorov. ARRIVA zavŕšila modernizáciou čakárne trojročnú obnovu autobusovej stanice v Senici.

„V mestách a regiónoch kde pôsobíme, dlhodobo investujeme nemalé finančné prostriedky do modernizácie autobusových staníc, predajných miest, denných miestností, dispečingov a servisných pracovísk. Súčasťou našich investícií je aj obnova vozového parku. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich cestujúcich i vodičov, preto budeme v modernizáciách aj v Trnavskom kraji naďalej pokračovať,“povedal László Ivan, generálny riaditeľ spoločností ARRIVA na Slovensku.

Cestujúcim je od včerajšieho dňa k dispozícii kompletne tepelne izolovaná čakáreň s vymenenou elektroinštaláciou, novými vstupnými dverami, novou dlažbou, diaľkovým otváraním na nových oknách a osvetlením. V priestoroch čakárne je vymenený celý inventár, ktorého súčasťou sú moderné kovové lavičky a kvetináče so živými kvetmi. „V čakárni sú cestujúcim k dispozícii aj nové informačné tabule. Na nich nájdu informácie o odchodoch spojov a zároveň ich upozornia, ktorým východom sa na zvolené nástupište dostanú. Všetky informácie sú k dispozícii cestujúcim aj v anglickom jazyku,“dodal Jozef Gaža z ARRIVA Trnava zodpovedný za stredisko Senica.

TS: ARRIVA