BUS SHOW 2018: MOBILBOARD sa predstaví s expozíciou Wi-Fi bar MOJITO
Spoločnosť MOBILBOARD využíva letné mesiace veľtrhu pre šťavnaté osvieženie priamo v stánku. Hostia dostanú v stánku za vizitku drink mojita a naprázdno neobídu ani návštevníci.
Pondelok, 14. máj 2018, olala
Za vyplnenie ankety na Wi-Fi landingpage môžu tiež dostať drink zdarma. MOBILBOARD tak anketou získa veľmi zaujímavú a dôležitú spätnú väzbu o využívaní internetu v autobusoch verejnej dopravy.

Wi-Fi zóna bude zasahovať od autobusu ku kaviarni, ktorú prevádzkuje veľtrh. Všetci si tak môžu vyskúšať internet zdarma na hotspote MOBILBOARD.

Vo vnútri autobusovej expozície bude možné vidieť najnovšie Case study z realizácií Wi-Fi do vozidiel a zastávok, kedy sa spoločnosť MOBILBOARD stáva súčasťou projektov Smart City.

Ukážky súčasne demonštrujú rozdiel v prístupe a službách, ktoré zariadenie MB Wi-Fi Transport ponúka oproti bežným routerom.

Nová moderná doba už vyžaduje nielen Wi-Fi router, ktorý "nejako" šíri internetový signál, ale veľmi dôležité je vedieť spätnú väzbu o funkčnosti a používaní zariadení. Trendom je individuálne nastavenie prenosov dát a SW nadstavby, ktoré dopravcom pomáhajú v reálnej prevádzke na trase.

To všetko budete môcť vidieť v stánku MOBILBOARD!

Viac detailov na pozvánke nižšie: