Open Days 2018 - Dni otvorených dverí VDL
VDL Open Days 2018 sa konajú v dňoch 23. a 24. marca, v sídle VDL Bus & Coach Deutschland a VDL Bus Centre v Büren.
Piatok, 16. marec 2018, olala
Akcia bude zároveň oslavou 30. výročia VDL Bus & Coach Deutschland GmbH. "Tento rok bude program bohatší ako zvyčajne, ukážeme ešte viac," hovorí Boris Höltermann, generálny riaditeľ VDL Bus & Coach Deutschland.

Pre návštevníkov tu bude vystavený a na predaj ponúknutý kompletný sortiment výrobkov VDL Bus & Coach. Akciu budú sprevádzať testovacie jazdy s rôznymi dĺžkovým variantmi a modelmi radu Futura. Napr. s VDL Futura FDD2-141, VDL Futura FHD2-129 a najnovším variantom VDL Futura FHD2 -135, ktorý je najdlhším vozidlom na dvoch nápravách. Návštevníci budú mať tiež príležitosť vyskúšať si jazdu s VDL Citea LLE-120 Euro 6 s "stop-start" systémom, alebo VDL Citea SLF-120 Electric a zažiť, aké je to jazdiť s elektrickým autobusom. Na stretnutí s predajcami si budú môcť návštevníci vybrať zo širokej škály možností variantov a opcií a poskladať si vozidlo, ktoré vyhovuje ich individuálnym potrebám a požiadavkám.

Okrem VDL Bus & Coach sa tu predstavia aj ďalšie spoločnosti z odvetvia so svojimi produktami a službami.
Dielňa VDL Bus & Coach sa premení na výstavnú halu, kde sa bude prezentovať viacero špecializovaných dodávateľov, ale tiež atraktívne ponuky cestovných kancelárií. VDL Bus & Coach opäť ponúkne na vybrané náhradné diely zľavy až do výšky 50%.

Široký výber ojazdených autobusov a autokarov nebude vystavený len v hale VDL Bus Center, ale aj na veľkej exteriérovej ploche, kde bude bohatá ponuka ojazdených vozidiel rôznych výrobcov.

VDL Bus & Coach