Busworld Turkey sa blíži. BMC Otomotiv objednal najväčšiu plochu
Siedme vydanie Busworld Turkey sa uskutoční prvýkrát v Izmire. Veľtrh privíta vystavovateľov a návštevníkov v halách výstaviska Fuar Izmir od štvrtka 19. apríla do soboty 21. apríla 2018.
Streda, 14. február 2018, olala
Izmir je po Istanbule a Ankare tretie najväčšie mesto v Turecku, ktoré stojí za návštevu. Je to dôležitý prístav a turistická destinácia s 4 000-ročnou históriou. Medzinárodné letisko a dobré autobusové a vlakové spojenie s ďalšími veľkými mestami predurčujú Izmir za ideálne miesto na usporiadanie tradičnej výstavy Busworld.

Turecko je najväčším výrobcom autobusov a autokarov v Európe s veľmi širokým sortimentom výrobkov. Od mikrobusov až po kĺbové mestské autobusy a od malých autokarov až po double-deckery. Vláda podporila využívanie CNG plynu, ktorý je veľmi konkurencieschopný.

BMC Otomotiv je na výstavách Busworld v Turecku, ale aj v Belgicku na Busworld Europe veľmi lojálnym vystavovateľom. Rok 2018 však bude pre spoluprácu Busworld - BMC Otomotiv výnimočný, pretože výrobca si rezervoval plochu 3 000 m2, čo je znakom jasných ambícií BMC Otomotiv v automobilovom priemysle a dôvery vo veľtrh Busworld.

Mieke Glorieux, riaditeľka Busworld, to komentovala: "Je pre mňa cťou znovu privítať BMC, špeciálne na takejto veľkej ploche. Vlani v októbri na Busworld Europe vyhral výrobca ocenenie Busworld Awards Label za Design pre autobus Neocity v priamej súťaži s mnohými ďalšími značkami, takže sme všetci veľmi zvedaví na ich stánok a vozidlá, ktoré privezú do Izmiru.

Interiér Neocity v 360°.

Busworld Europe 2017: Víťazi Busworld Awards na Busworld Awards Night.
TS: Busworld Turkey 2018