MOBILBOARD rozširuje spoluprácu s dopravcami o outsourcing reklamné služby
Otvára pobočku v Prahe a exkluzívne ponúka nové formáty na 230 autobusoch PID Praha.
Streda, 31. január 2018, olala
Na úvod nového roka prišla dôležitá udalosť mediálneho trhu. Od 1.1.2018 spoločnosť MOBILBOARD s.r.o. otvára pobočku MOBILBOARD PRAHA a predstavuje logo nového projektu.

Činnosť pražskej pobočky bude zameraná na predaj reklamných plôch v exkluzívnej sieti vybraných liniek MHD a PID (Pražskej integrovanej dopravy) v rámci Prahy a okolia.
Tiež bude zabezpečovať reklamné plochy na diaľkových autobusových linkách smer Praha.

MOBILBOARD pôsobí na reklamnom trhu s transportom už 15 rokov. Od roku 2013 prevádzkuje mediazastupiteľstvá, združujúce ponuky väčšiny dopravcov v rámci ČR a SR pod obchodným názvom MOBILBOARD Transport Network. Podpis dlhodobej zmluvy na outsourcing reklamné služby s dopravcom ARRIVA CITY s.r.o. je ďalším krokom prehĺbenia profesionálnej spolupráce s prevádzkovateľmi dopravy. MOBILBOARD má teraz k dispozícii exkluzívne viac ako 230 autobusov a plánuje na nich spustiť predaj nových formátov. Klienti si budú môcť onedlho reklamné formáty prezrieť a vybrať na nových špeciálnych microsite mobilboard-praha.cz.
V pláne sú ďalšie aktivity a cielené balíky produktov, ktoré doteraz na pražských autobusoch neboli realizované. Bude napríklad možné využiť úplne novú inzertnú plochu MB POSTER 100x30, ktorá je veľmi obľúbená na slovenskom trhu, kde ju MOBILBOARD prevádzkuje už niekoľko rokov.

V najbližších dňoch vyjdú do ulíc autobusy s novým motívom, ktorý upúta pozornosť a predstaví reklamné plochy v pohybe priamo za prevádzky.

MOBILBOARD je špecialista na pohyblivú reklamu v rámci verejnej dopravy. Jeho služby si zakladajú na perfektnej znalosti vozového parku a špecifík dopravy v požadovaných lokalitách po celej ČR.
V roku 2017 investoval do "Výskumu účinnosti vonkajšej reklamy na vozidlách MHD" a predstavil mediálne dáta o zásahu (počte impresií) jednotlivých pohyblivých formátov. Ponúka aj ďalšie produkty, súvisiace s dopravou, ako napríklad: reklamu na diaľkových autobusoch na diaľniciach, merateľný online formát Wi-Fi reklamy, či plochy na automatoch na výdaj cestovných lístkov v centrách miest.
MOBILBOARD