BUS SHOW 2018: ROŠERO so zaujímavým radom midibusov
Slovenský výrobca malých autobusov na podvozku IVECO Daily - ROŠERO, prevažnú časť svojej produkcie exportuje do krajín západnej Európy, a to aj mimo Európskej únie, napríklad do Švajčiarska.
Utorok, 30. január 2018, olala
ROŠERU sa však darí aj v Čechách. Jedna z posledných dodávok smerovala napríklad do dopravnej spoločnosti ICOM transport.

Produktový rad autobusov First „midi“ z ROŠERA sa prezentuje modelmi pre medzimestskú dopravu, mestskú, turistickú a v neposlednom rade ponúka aj plne elektrické mestské autobusy. V spoločnosti ROŠERO postavia každoročne okolo 150 autobusov a je najväčším súčasným slovenským výrobcom autobusov. Ide o autobusy, ktoré vhodne dopĺňajú flotily dopravných spoločností o ekonomicky zaujímavý rozmer v sektore linkovej aj turistickej dopravy. ROŠERO sa v západných krajinách výrazne presadzuje s modelmi školských autobusov, je to stupňujúci sa trend, ktorý sa očakáva taktiež na Slovensku aj v Českej republike.

ROŠERO sa pravidelne prezentuje na veľtrhu BUSWORLD v belgickom Kortrijku, v Prahe na veľtrhu CZECHBUS a od tohto roku aj v domácom prostredí na veľtrhu BUS SHOW v Nitre.

Zvýhodnené registrované vstupenky na BUS SHOW v Nitre: TU