Busworld 2017: Minibus IVECO Daily
© BUSportál.sk.
Ďalší
Najnovšia generácia minibusu Daily, uvedená na trh v roku 2016, spĺňa nároky všetkých typov osobnej dopravy. Ako školský mikrobus pre prepravu školákov, medzimestský autobus s najväčšou prepravnou kapacitou vo svojej kategórii alebo turistický minibus pre príjemné, pohodlné cestovanie.
Utorok, 14. november 2017, olala
BUSWORLD 2017 na BUSportále
IVECO BUS, ktorý pred dvomi rokmi získal ocenenie "International Coach of The Year 2016" pre svoj Magelys, znova stál v medzinárodnom meradle na najvyššej priečke, keď za svoj minibus IVECI Daily Tourys vyhral prestížnu cenu, o ktorej rozhoduje porota zložená z 18 významných európskych novinárov špecializujúcich sa na oblasť dopravy - "Medzinárodný minibus roka 2017".


Nový Daily Tourys
Daily Tourys sa vracia vo vylepšenej verzii s novým, špičkovým štandardom. Interiér aj exteriér vozidla boli vylepšené pre vyšší komfort cestujúcich, aj vodiča. Nová, luxusná verzia je vybavená novými, pohodlnejšími sedadlami, ktoré poskytujú cestujúcim pohodlie ako pri jazde prvou triedou. Panoramatické čelné sklo a príjemné LED osvetlenie rozjasňujú interiér vozidla a zvyšujú u cestujúcich pocit pohody. Vďaka priestoru pre batožinu s veľkosťou 2,5 m3 a novým batožinovým košom ponúka vozidlo najväčší celkový batožinový priestor vo svojej triede a navyše Daily Tourys spĺňa zároveň aj normu v súvislosti s prevrátením (R66.02).

Nový minibus Daily Tourys je vnímaný ako vozidlo, ktoré je rovnako výnimočné ako jeho náklad. K výrazným hlavným zmenám oproti predchádzajúcej verzii patria kompletne prepracované nárazníky a vnútorné riešenie posuvných dverí. Okrem toho je vozidlo teraz vybavené dvojfarebnými ráfikmi, ktoré zdôrazňujú exkluzívny dizajn Daily Tourys.

Vozidlo je k dispozícii v dvoch dĺžkach a je vybavené pneumatickým zadným odpružením, klimatizáciou, audiovizuálnym multimediálnym systémom, USB zásuvkami pre každý pár sedadiel a vysoko ceneným systémom LDWS, ktorý vodiča upozorní pri vybočení z pruhu.

Exkluzívna 8-stupňová prevodovka Hi-Matic, ktorá teraz patrí k štandardnej výbave, zaručuje maximálny výkon s nízkymi prevádzkovými nákladmi a mimoriadny pôžitok z jazdy. Je rýchlejšia a presnejšie ako tradičná 6-stupňová manuálna prevodovka a vďaka tomu, že radí rýchlostné stupne do 200 ms, sa výrazne podpisuje na vyššom výkone.

© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.