Masats oslávi na Busworlde svoje 50. výročie
Inšpirovaný prístupnejšou, pohodlnejšou verejnou dopravou a skúsenosťami, založenými na 50-ročnej histórii, Masats na veľtrhu predstaví najnovší vývoj pre mestské autobusy a oslávi pol storočie svojej histórie.
Štvrtok, 12. október 2017, olala
Masats si zvolil veľtrh Busworld v Kortrijku za miesto, kde oslávi 50. výročie svojho založenia. Španielsky výrobca Masats sa usiluje svojimi výrobkami zjednodušiť každodenný život ľudí, aby bola verejná doprava ešte viac prístupnejšia a pohodlnejšia. Jeho oddanosť voči cestujúcim sa odráža v novom slogane "50 rokov vo vašom každodennom živote". Oslava bude prebiehať medzi zákazníkmi a priateľmi v pondelok a utorok na poludnie v stánku Masat 209 v hale 2.

Od svojho vzniku, ako výrobca pneumatickej výbavy pre autobusy postupne rozšíril produktový rad elektrickými dverami pre cestné vozidlá, autobusovými rampami pre ľudí so zníženou pohyblivosťou a výťahmi pre autobusy.

Masats chce udržiavať veľmi úzke vzťahy so zákazníkmi na všetkých úrovniach a dosiahnuť maximálnu bezpečnosť. V súčasnosti ponúka dvere, ktoré majú najvyššiu úroveň elektrickej a pneumatickej bezpečnosti, ktoré efektívne uľahčujú pohyb aj osobám so zníženou pohyblivosťou.

Masats si zvolil Busworld na prezentáciu najnovšieho vývoja pre autobusy a autobusy. Aktualizovaná verzia posuvných dverí 028C presahuje očakávania vo všetkých najnáročnejších testoch, pokiaľ ide o trvanlivosť, vibrácie a vodotesnosť s výnimočnými výsledkami. Elektrické dvere 029 ponúkajú ľahkú montáž a skrátenú dobu inštalácie; majú upevňovacie kotvenie, ktoré je kompatibilné s inými systémami posuvných dverí, čo umožňuje jednoduchú výmenu za posuvné dvere. Manuálna rampa Ramp RM2 pre mestské autobusy a elektrická teleskopická Telescopic ramp RT1 s dvojitým využitím budú tiež na výstave, kde budú demonštrovať všestrannosť a univerzálny koncept jednoduchej inštalácie.

Masats tiež vystaví elektrické dvere pre Mercedes-Benz Sprinter, ako aj pneumatické dvere 015.

Nový rad produktov, služieb a riešení Masats odráža záväzok spoločnosti zostať blízko zákazníkovi.

TS: Masats