Busworld 2017: INDCAR so siedmimi vozidlami a novým minibusom NEXT
Španielsky výrobca INDCAR, tri roky po predstavení prvého Next, vystaví svoju novú verziu tohto modelu minibusu, vybavenú motorom DAF.
Utorok, 26. september 2017, olala
Súčasný rad tvoria štyri verzie v štyroch dĺžkach (od 7 do 10 metrov) a rozmanité varianty interiéru (od 27 do 41 sedadiel). Interiér je možné prispôsobiť potrebám akejkoľvek obsluhy a potrebám dopravcu.

Nové vozidlo zdieľa so svojimi predchodcom elegantný exteriérový dizajn a veľmi priestranný interiér, koncipovaný tak, aby poskytoval pre cestujúcich vysoko komfortný priestor. Minibus tiež charakterizuje veľký objem batožinového priestoru.

Počas vývoja tohto projektu výrobca kládol dôraz na dokonalú integráciu všetkých prvkov vozidla. Výsledkom je dizajn mikrobusu, v ktorom boli ako celok spracované prvky ako pohodlie, dizajn, bezpečnosť, kvalita a výkon.

V Kortrijku budú, okrem minibusu NEXT, vystavené aj dve verzie modelu Mobi. Jedna Low Entry verzia a jeden školský autobus. Model Mobi je vysoko funkčný, ekonomický a spoľahlivý koncept vozidla postavený na podvozku Iveco Daily 70. Je k dispozícii v rôznych verziách. Je ideálny pre mestskú, medzimestskú obsluhu, školskú dopravu, aj dopravu na krátke vzdialenosti. Má maximálnu kapacitu 33 sedadiel.

Wing, najpredávanejší model značky Indcar, bude ďalším z vystavených vozidiel. Je známy svojou kvalitou, spoľahlivosťou a komfortom. Predáva sa vo viacerých usporiadaniach interiéru, je takisto postavený na podvozku Iveco Daily 70C a schopný prepraviť až 28 cestujúcich.

Ďalším z vystavených vozidiel je Next L7, menšia verzia modelu, s dĺžkou 7 m a kapacitou pre 27 cestujúcich.

TS: INDCAR