Batérie Microvast pre elektrické autobusy Higer na EXPO 2017
Microvast, dodávateľ batériových systémov, dodal vlastný systém pre elektrické autobusy Higer, ktoré zabezpečujú kyvadlovú dopravu na výstave EXPO 2017 v hlavnom meste Kazachstanu, Astana.
Utorok, 15. august 2017, olala
S charakteristikou ultra rýchleho nabíjania môžu elektrické autobusy, vybavené batériovými systémami Microvast zvládnuť všetky poveternostné podmienky, veľkú rozmanitosť počtu cestujúcich, aj dlhé prevádzkové doby, čo podľa Microvast pomalé nabíjanie batérií autobusov nedokáže. Spoločnosť má v úmysle prilákať záujem o cestovanie elektrickými autobusmi tým, že preukáže, ako sa dá efektívne využívať energia a dosiahnuť čistota životného prostredia prevádzkovaním autobusovej dopravy.

Očakáva sa, že výstavy EXPO 2017 sa tento rok zúčastnia viac ako dva milióny návštevníkov zo 100 krajín. Počas výstavy EXPO budú autobusy spájať všetky významné dopravné uzly v okolí EXPO Park, World EXPO Village, EXPO Hotel a hlavné trasy na výstavu. Účastníci z celého sveta budú môcť využívať cestovanie komfortnou a pohodlnou kyvadlovou dopravou, ktorú zabezpečujú čisto elektrické autobusy.

EXPO 2017 v Astane prebieha od 10. júna do 20. septembra 2017.

busworld