Busworld Turkey v Izmiri sa bude budúci rok konať už po siedmykrát
Veľtrh Busworld sa uskutočnil prvýkrát v belgickom Kortrijku v roku 1971 a odvtedy dosiahol medzinárodné uznanie európskeho autobusového priemyslu ako najstarší a najuznávanejší veľtrh pre autobusový priemysel.
Utorok, 11. júl 2017, olala
Veľtrhy Busworld sú organizované po celom svete. Je to samozrejme, Busworld Europe Kortrijk (Kortrijk, Belgicko), ale tiež Busworld Turkey (Izmir, Turecko), Busworld Latin America (Medellin, Kolumbia), Busworld India (Bengaluru, India) a Busworld Russia (Moscow, Russia)

Busworld Turkey sa stal medzinárodne uznávaným veľtrhom, získal certifikát o schválení udalosti UFI a vlani, v roku 2016 sa uskutočnil po šiestykrát. Zúčastnilo sa ho 145 vystavovateľov, z toho 122 domácich a 23 zahraničných z 12 krajín.

Busworld Turkey, ktorý organizuje Busworld Kortrijk v spolupráci s HKF Trade Fairs, v roku 2016 navštívilo 11 078 profesionálnych návštevníkov, z ktorých 1 519 prišlo zo zahraničia, spolu s 51 zástupcami zahraničnej tlače a médií.

Busworld Turkey 2018 sa konať v halách A-B Fuar Izmir od 19. do 21. apríla 2018.

Veľth už po siedmykrát do Turecka prinesie medzinárodný autobusový a autokarový priemysel a príbuzné odvetvia tohto priemyslu. Bude to skvelá príležitosť na vytvorenie nových obchodov, aj budovanie existujúcich vzťahov, najmä pre Turecko a jeho susedné krajiny.

busworld