ISUZU Novo - ideálny školský autobus
TURANCAR, výhradný predajca autobusov ISUZU v Čechách a na Slovensku, má teraz v ponuke model školského autobusu ISUZU Novo.
Piatok, 03. marec 2017, olala
Ide o osvedčený, malý, moderný a bezpečný autobus s kapacitou až 29 cestujúcich.
Za najväčšiu prednosť pri modeloch Novo považujeme jeho spoľahlivosť, ekonomickú prevádzku a tiež veľmi priaznivú cenu. Autobusy ISUZU na česko-slovenskom trhu majú najlepšie nastavený pomer výkonu, kvality a ceny. Vďaka týmto referenciám sú vo svojej kategórii dlhodobo najpredávanejšie.

Rýchle a lacné riešenie dopravy pre obce a školy
Školské Novo odporúčame všade tam, kde je obtiažna dopravná obslužnosť v odľahlých oblastiach a je nevyhnutne nutné bezpečne dopravovať deti do školy. Autobus vďaka svojej nadštandardnej výbave už v základnom prevedení má ďalšie, veľmi flexibilné možnosti využitia aj mimo hlavnú činnosť školskej dopravy. Je vhodný na víkendové turistické zájazdy, dopravu športových oddielov a záujmových organizácií.
Školský Novo je vhodnou inšpiráciou pre obecné úrady, malých dopravcov, ale aj pre súkromné ​​školské zariadenia, ako si zabezpečiť vlastnú, efektívnu a atraktívnu dopravu s nízkymi nákladmi podobne tak, ako to vidíme v okolitých štátoch, napríklad v Rakúsku alebo Nemecku.

Bezpečná autobusová konštrukcia
Dôležité je, že ISUZU Novo nie je nadstavbou na podvozku dodávkového auta, ale jedná sa o plnohodnotný malý veľmi komfortný autobus. Už v základnom prevedení autobus disponuje výkonnou klimatizáciou, sklopnými sedadlami, pneumaticky ovládanými dverami a batožinovým priestorom. Autobus je na všetkých sedadlách vybavený bezpečnostnými pásmi a je dodávaný v typickej bezpečnostnej školskej žltej farbe s výrazným reflexným označením "ŠKOLSKÝ AUTOBUS".

TS: TURANCAR CZ/SK