Štrnásť autokarov VDL Futura pre DACOS z Rumunska
Rumunský dopravca DACOS objednal 14 VDL Futura FHD2-129. DACOS je verným zákazníkom VDL už viac ako dvadsať rokov a jeho vozový park sa skladá prevažne z autokarov VDL.
Štvrtok, 16. február 2017, olala
Nové Futury budú jazdiť do rôznych turistických destinácií v celej Európe.
"Spolupráca s VDL je pre nás veľmi dôležitá. Je to dôveryhodné partnerstvo, s autokarmi VDL v našej flotile sme veľmi spokojní. Preto, na základe našich dobrých skúseností v minulosti, bol nákup od VDL opäť logickou voľbou," hovorí Alex Petrescu, generálny riaditeľ DACOS.

Od októbra 2015 je oficiálnym dovozcom produktov VDL Bus & Coach do Rumunska EVW Holding, ktorý je tiež zodpovedný za popredajné služby na rumunskom trhu. "Pre nás je dodávka týchto nových VDL Futura skvelým začiatkom na rumunskom trhu. Zvýši sa tým viditeľnosť značky VDL a skutočnosť, že DACOS, je už desiatky rokov zákazníkom VDL a opäť si vybral tieto autokary dokazuje, že značka má čo ponúknuť, "hovorí Stefan Vâju, riaditeľ EVW holding.

VDL Futura je autokar, ktorý využíva najmodernejšie technológie pre maximálny "zisk z vlastníctva" tým, že kombinuje spotrebu paliva, šetrnosť k životnému prostrediu a výkonné motory s mimoriadne nízkou pohotovostnou hmotnosťou. Futury pre DACOS mať dĺžku 12,9 metrov a usporiadanie sedadiel 49 + 1 + 1. Luxury Class 100 zahŕňa tiež výbavu zásuvkami pre nabíjanie osobných elektronických zariadení.

TS: VDL Bus & Coach bv