BUSWORLD 2015: Na veľtrhu opäť nechýbal ani slovenský karosár ROŠERO-P
© BUSportál.
Ďalší
Spoločnosť ROŠERO-P zo Spišskej Novej Vsi sa predstavila s dvomi verziami midibusov. Turistický First FLHI v diaľkovej verzii a mestský typ First FCLEI city low entry, obidva na podvozku IVECO Daily 70C, s motorom 125kW/170HP a s automatickou prevodovkou Hi-matic.
Pondelok, 02. november 2015, olala
Diaľková verzia - Midibus FIRST - FLHI
Je vozidlom s celkovou hmotnosťou 7 200 kg, s dĺžkou 8,040 m, šírkou 2,35 m, výškou 3,092 m. Ponúka priestor pre 26+1+1 miest na sedenie.

Vozidlo je vybavené 15,5 kW klimatizáciou, umiestnenou na streche vozidla, nezávislým kúrením, rozvedeným konvektormi v priestore pre cestujúcich, dvomi strešnými oknami a ventilátormi. Čelné okno je dvojvrstvové, panoramatické, okno vodiča s elektrickým ohrevom, bočné sklá sú dvojité, tónované. Predné dvere pre nástup sú elektrický ovládané, zadné-núdzové, ovládané mechanicky. Luxusné sedadlá sú vybavené polohovateľnými operadlami a výsuvom do uličky. Bočné steny a strop sú izolované a odhlučnené. Samozrejmosťou je autorádio/CD/MP3, čítacie lampy a reproduktory v servis setoch. Ako voliteľnú výbavu si môžu zákazníci objednať LCD monitor, DVD prehrávač a ďalšiu pestrú opcionálnu výbavu.

Mestský typ First FCLEI city low entry
Je vozidlom s celkovou hmotnosťou 7 200 kg, s dĺžkou 7,99 m, šírkou 2,35 m a výškou 3,092m. Vozidlo ponúka priestor pre 24 sediacich cestujúcich, 8 miest na státie a dva invalidné vozíky.

Podlaha v prednej časti vozidla je znížená, vybavená manuálnou rampou pre uľahčenie nástupu invalidných vozíkov. Predné dvere sú elektrické, dvojkrídlové. Zadné slúžia ako núdzové. Vozidlo je vybavené nezávislým kúrením s konvektormi v priestore pre cestujúcich, dvomi strešnými oknami a ventilátormi. V rámci opcie je možné vozidlo vybaviť klimatizáciou a informačnými systémami rôznych európskych značiek.


Výrobným programom a zároveň prioritou ROŠERO - P, s.r.o. je výroba midibusov na podvozkoch Iveco Daily. Rošero vyrába midibusy s celkovou obsaditeľnosťou od 22 do 36 miest, vhodné pre každý typ prepravy - mestské, prímestské i diaľkové v rôznych interiérových prevedeniach.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.