BUSWORLD 2015: Ocenenie ‘Bus Builder of the Year 2015’ pre Wim van der Leegte
Prezident a predseda predstavenstva spoločnosti VDL Groep - Wim van der Leegte získal cenu "Bus Builder roku 2015" za svoje výnimočné služby v autobusovom priemysle.
Streda, 28. október 2015, olala
Ocenenie bolo odovzdané na oficiálnom otvorení veľtrhu Busworld v Kortrijku.
Wim van der Leegte vyhral túto osobnú cenu aj v roku 2003.
Ide o ocenie pre všetkých za úsilie, vynaložené v posledných rokoch v autobusovej a autokarovej divízii VDL Groep - pod názvom VDL Bus & Coach.

Bohužiaľ, Wim van der Leegte nemohol prijať cenu osobne, prevzal ju v zastúpení Rémi Henkemans, riaditeľ VDL Bus & Coach. Wim poslal svoj odkaz na videu: "Získať toto ocenenie je veľká česť. Hoci sa jedná o osobné ocenenie, rád by som ho venoval všetkým našim zamestnancom VDL Bus & Coach. Máme plnú dôveru v budúcnosť VDL Bus & Coach a získanie tohto ocenenia je výnimočným bonusom.

VDL Bus & Coach predstavil nový autokar Futura double-decker

Rémi Henkemans uviedol: "Neustále inovujeme. Nedávno sme predstavili novú Futuru doubledecker, ktorú možno obdivovať v našom stánku aj na Busworld. Veľký pokrok sme tiež urobili v oblasti udržateľnej verejnej dopravy. Sme veľmi hrdí na našu Citea Electric, ktorú už využívajú naši zákazníci vo viacerých krajinách."