BUSWORLD 2015 je v plnom prúde
© BUSportál
Ďalší
Veľtrh Busworld 2015 - najstarší a najznámejší veľtrh autobusov a autokarov láka aj tento rok masy odborníkov z autobusového priemyslu, či novinárov z celého sveta. Nechýbala na ňom ani redakcia BUSportálu.
Nedeľa, 18. október 2015, olala
Postupným spracovaním množstva materiálu sa budeme v samostatných článkoch venovať jednotlivým renomovaným značkám a ich tohtoročným "highlightom.
Veľtrh Busworld je pravidelne bohatým zdrojom informácií a fotodokumentácie, ktoré môžete v najbližších týždňoch očakávať aj na stránkach nášho BUSportálu.


Organizátori Busworldu už dopredu avizovali zvýšenie výstavnej kapacity prostredníctvom dočasných hál o 3 000m2. Tohtoročný veľtrh Busworld Kortrijk 2015 je tak zatiaľ kapacitne najväčší vo svojej viac ako štyridsaťročnej histórii.

Fakt o jeho veľkosti a renomovanosti potvrdzujú výrazne narastajúce počty jeho návštevníkov a vystavovateľov.

Posledné vydanie veľtrhu v roku 2013 zaznamenalo až 32 048 návštevníkov zo 116 krajín a 390 vystavovateľov z 34 krajín.

Určite nás budú zaujímať aj tohtoročné čísla návštevnosti, ktoré, aj vďaka zväčšenej výstavnej ploche, môžeme už teraz predpokladať ako rekordné.

Busworld International expandoval po celom svete, v súčasnosti participuje na piatich sesterských výstavách na všetkých kontinentoch.

Busworld púta čoraz väčšiu pozornosť /aj slovenských/ autobusových dopravcov, prevádzkovateľov zájazdovej autobusovej dopravy, či odborníkov rôznych odvetví, ktorých činnosť súvisí s autobusovou dopravou, o sprostredkovanie informácií o novinkách a trendoch v autobusovom priemysle sa stará široké zastúpenie odborných médií.

Tak, ako vždy, aj teraz je už známy termín konania nasledujúceho veľtrhu BUSWORLD 2017, ktorý sa uskutoční v dňoch 20. - 25.10.2017.

BUSWORLD
© BUSportál